Neler Yeni

Yardım Redmi 12 kasma sorunu

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Can inan
Öncekilke merhabalar değerli forum üyeleri.
Bir kaç gün önce babam elinde redmi 12 telefonla çıka geldi. Telefon sıkıntılı nerden aldığını söyle diyorum onuda söylemiyor. Zaten kayıtsız telefonmuş, kim bilir nerden aldı. Üstelik telefonu YouTube izlerken ve Instagramda reels izlerken kasıyor sorunu bana bağlıyo diyor ki interneti yavaşlatıyosun hep. Telefon daha 5 günlük filan fakat bu sorununu çözemedim gitti. Hatta bi ara bana telefonları değişelim bile dedi. Babam çok fazla YouTube izleyen biri ve videonun kasmaktan izlenmemesinden oldukça şikayetçi. Bunun bir çözümü varmıdır acaba?

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
941
İsim
Ömür
Öncekilke merhabalar değerli forum üyeleri.
Bir kaç gün önce babam elinde redmi 12 telefonla çıka geldi. Telefon sıkıntılı nerden aldığını söyle diyorum onuda söylemiyor. Zaten kayıtsız telefonmuş, kim bilir nerden aldı. Üstelik telefonu YouTube izlerken ve Instagramda reels izlerken kasıyor sorunu bana bağlıyo diyor ki interneti yavaşlatıyosun hep. Telefon daha 5 günlük filan fakat bu sorununu çözemedim gitti. Hatta bi ara bana telefonları değişelim bile dedi. Babam çok fazla YouTube izleyen biri ve videonun kasmaktan izlenmemesinden oldukça şikayetçi. Bunun bir çözümü varmıdır acaba?
O tefonda emmc 5.1 olduğu kasması normal

fatik1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Fatih Öztütk
O telefon lanetli ben de bir hata yapıp aldım
2 gün sonra iade ettim aşırı ısınıyor o yüzden kasma yapıyor

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Can inan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O telefon lanetli ben de bir hata yapıp aldım
2 gün sonra iade ettim aşırı ısınıyor o yüzden kasma yapıyor
Babam tahminimce ara mahallede rastgele bi telefoncudan almış bunu çünkü telefon kutusuz, kayıtsız bi telefon. Büyük ihtimal ucuza görmüş almış ama şimdi onun telefonunun kasma sorunu niyeyse ben oldum. Bir çözüm bulmam lazım. Keşke normal bir yerden alsaydı da iade edebilseydik. Aldığı yeride söylemiyo

Top Bottom