Neler Yeni

Redmi note 13 pro yurt dışı alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Uğurcan Ceylan
Instagram
byzkurtsss
Discord
byzkurtsss
Merhaba sarı sitede yurt dışı redmi note 13 pro var iş te sordum IMEI ne durumda 8ayı var dedi IMEI sorun değil yaparız dedi ne kadar diye sordum 300 TL'ye yaparız dedi alınır mı? ne yapayım suça girermi

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Enes Altunışık
Merhaba sarı sitede yurt dışı redmi note 13 pro var iş te sordum IMEI ne durumda 8ayı var dedi IMEI sorun değil yaparız dedi ne kadar diye sordum 300 TL'ye yaparız dedi alınır mı? ne yapayım suça girermi
Suça girer tabi. Vergi kaçırmaktan bir farkı yok.

DevilEx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf
Hocam o cihazlar genelde arızalı oluyor. Ayrıca imei atınca sistem güncelleyemiyosun, çoğu uygulamaya güncelleme bile gelmiyor. Pek mantıklı bisey değil bence.

eneskaya6

80+ Silver
Turkiye fiyatindan yari fiyatina satiliyor. 300tl de verip atilir tabi

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Eren Ayaz
Hocam o cihazlar genelde arızalı oluyor. Ayrıca imei atınca sistem güncelleyemiyosun, çoğu uygulamaya güncelleme bile gelmiyor. Pek mantıklı bisey değil bence.
bu ne sacma kulaktan dolma bi yorum.
1- cihaz daha çok yeni bi cihaz arızalı olma şansı fazlasıyla düşük ki muhtemelen sıfır cihaz
2- bahsettiği cihaz note 13 pro yani direnç ile kayıt yapılan bi cihaz. direnç ile yapılan işlemlerde kullanıcı güncelleme yapabilir
3-Uygulamalara güncelleme gelmeme gibi bir olay kesinlikle söz konusu değil. Android 5 mi bu güncelleme gelmeyecek uygulamalara?
Lütfen bu konulara hakim değilseniz kullanıcıların kafasını karıştıracak yorumlar yapmayın…

• Beğen
Reaksiyonlar: Kuru

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,608
İsim
oğuzhan ege
imei atınca güncelleme yapamıyormusun ne ? nerde okudun bu saçma yorumu acaba affına sığınıyorum. hayatımda bu kadar saçma bi yorum görmedim.

Top Bottom