Neler Yeni

Yardım Redmi note 8 wifi sorunu

RimuruTempestttttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Anıl
Bu sorun yüzünden kafayı yemek üzereyim whatsappdan grup konuşması yaparken yada Instagram'da dolanırken wifi kendiliğinden bağlantısını kesiyor tekrar bağlanmam gerekiyor sorun wifimde olsa pcdede kesilirdi aynı anda kullanırken sadece telefonda kesiliyor tek başına telefonu kullanırken de kesiliyor

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Bu sorun yüzünden kafayı yemek üzereyim whatsappdan grup konuşması yaparken yada Instagram'da dolanırken wifi kendiliğinden bağlantısını kesiyor tekrar bağlanmam gerekiyor sorun wifimde olsa pcdede kesilirdi aynı anda kullanırken sadece telefonda kesiliyor tek başına telefonu kullanırken de kesiliyor
redmide sorun olamaz hele 8 de hiçbir şekilde olamaz ne yani linçmi istiyosun e geel

RimuruTempestttttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Anıl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Aynı sorunun sadece video izlerken wifi nin kendi kendine kapanıp açılıyor bilen biri yazsa iyi olur:)
(aynı telefon)

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Benim suçum ne ya oldu işte ne yapabilirim
şaka lan şaka gül diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim suçum ne ya oldu işte ne yapabilirim
Aynı sorunun sadece video izlerken wifi nin kendi kendine kapanıp açılıyor bilen biri yazsa iyi olur:)
(aynı telefon)
note 8 pro kullanıyorum bendede benzer bir sorun var kesilmiyor ama örn insta yorumlarına girmem instaya girmem youtube a girmem zaman alıyor fazlasıyla f5 atınca açılıyor sorun intte değil ama acaba neden ?

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,051
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Çok klasik bir cevap olacak. Telefonu yeniden başlatın ve modemi resetleyin.

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Çok klasik bir cevap olacak. Telefonu yeniden başlatın ve modemi resetleyin.
Modemle alakası yok-hep video izlerken oluyor ve can sıkıyor ama 4-5 saniye sonra wifi kendi kendine açılıyor ama can sıkıyor bu.

RimuruTempestttttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Anıl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modemle alakası yok-hep video izlerken oluyor ve can sıkıyor ama 4-5 saniye sonra wifi kendi kendine açılıyor ama can sıkıyor bu.
Bende birde şey var wifi açık olduğu halde çoğunlukla eve gelince kendim bağlıyorum

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,051
İsim
Ömer
Steam
fieryz
O zaman genel bir sorun olabilir, yeni güncellemeleri bekleyin bakalım.

Top Bottom