Neler Yeni

Ref varmıdır ne demek ?

Staylus54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Metehan serdar
Merhabalar bir ürün satıcaktım herkes ref varmı yazıyor referans anladım ama değilmiş ref ne demek bilen varsa yazabilirmi

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,093
İsim
Sinan Aba

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,093
İsim
Sinan Aba
peki ref olup olmadığına nasıl bakıcam kulaklığın
facebook grubunda filan mı satıyorsun?

Alıcı daha önce senden bir şey alan oldu mu tanıyan eden varmı diye ref sorar. Sende evet şu şu var etiketlersin

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Kaan
Referans var mı demek sizin referansınız var mı demek oluyor. Daha önce başarılı alışveriş yaptığınız kişiler referans sayılır.

Staylus54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Metehan serdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
facebook grubunda filan mı satıyorsun?

Alıcı daha önce senden bir şey alan oldu mu tanıyan eden varmı diye ref sorar. Sende evet şu şu var etiketlersin
etiketledim zaten daha once alışveriş yaptığım kişileri adam öyle refarans değil cihazda ref varmı diyor ilk defa senden duydum dedim cevapta vermedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Referans var mı demek sizin referansınız var mı demek oluyor. Daha önce başarılı alışveriş yaptığınız kişiler referans sayılır.
evet daha önceden alışveriş yaptığım kişileri etiketlememe rağmen bana kulaklıkta ref varmı diye sordu onu soruncada tökezledim ilk defa senden duydum diyince cevapta vermedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kenan
Saçma sapan oyun ticaretlerinde x kişi çıkar “kefillerim gelsin” yazar, herkes balık gibi yorumlara dolaşır.

Ref olayına çok güvenme bir şey alacaksan, satacaksan bilemem.

Top Bottom