Neler Yeni

🔥İndirim Regal 40R75F01 40'' FULL HD Smart TV 7,379TL

GirayHan

80+ Gold
İndirim sepette

Son 6 Ay'ın En Ucuz Fiyatı

1720024032444.png

1720024015591.png

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,606
İsim
Batuhan

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
8.300TL Monitör bu televizyon değil. Monitörlerin panel teknolojisi ile televizyonların panel teknolojisi ap ayrı dünya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gider Bunu Alırım , En Azından Android Tv Var :)

Alınmaz.

GirayHan

80+ Gold
Evet Hocam ;)

Neden 😅
SEG yazması yeterli. Attığın televizyon hiç param yok televizyonu bro :D

VESTEL Alınır her zaman söylerim ama SEG 'e kadar düşmemek lazım SEG vestelin hiç önem vermediği bir alt markası çünkü.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,606
İsim
Batuhan
SEG yazması yeterli. Attığın televizyon hiç param yok televizyonu bro :D

VESTEL Alınır her zaman söylerim ama SEG 'e kadar düşmemek lazım SEG vestelin hiç önem vermediği bir alt markası çünkü.
Yinede Saba V.B Televizyonlara Göre İyidir 😅

Bütçe Varsa Zaten Bu Mantıklı .

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
Hasan Doruk
8.300TL Monitör bu televizyon değil. Monitörlerin panel teknolojisi ile televizyonların panel teknolojisi ap ayrı dünya.

Alınmaz.
attıgın tv full hd bu monitör 4k hangi panel kalitesinden bahsediyorsun dostum ayrıca smart geliyor en kötü uydu alıp da takabilirsin. boş boş ürübler atıp bide savunmaya calısıyorsunuz. ayrıca bu ürün 43 inç

GirayHan

80+ Gold
attıgın tv full hd bu monitör 4k hangi panel kalitesinden bahsediyorsun dostum ayrıca smart geliyor en kötü uydu alıp da takabilirsin. boş boş ürübler atıp bide savunmaya calısıyorsunuz. ayrıca bu ürün 43 inç
Şimdi sana uzun uzaya televizyon paneli ile monitör paneli arasında ki farkları yazardım da anlamayacağın için boşuna nefes tüketmeyeceğim. zaten televizyon konusuna monitör atmandan konuya ne kadar hakim olduğun belli. Sen attığın monitörü satın al hemen bi uydu alıcısı tak ve 4k izle karasal yayınları. Sonra gel buraya ya neden benim monitörüm çamur gibi gösteriyor diye konu aç buraya destek iste milletten.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Batın Köse
Kesinlikle bu apttal televizyonu almayın şuan evde var görüntüsü çok sıkıntı kanal felan 4-5 saniyede geçiyor yani performans konusunda da çok zayıf 10k kesinlikle etmez , bi ara hepsiburada da 11k ya Toshiba 4k tv vardı onu alın daha iyi.

Top Bottom