Neler Yeni

🔥İndirim 🔥X-Level X-Powerpro3 LCD Ekran 30.000 Mah Powerbank Taşınabilir Şarj Aleti 449TL🔥

Bayramdurmus

80+ Bronze

Bayramdurmus

80+ Bronze
Mağazanın kabul edeceğini sanmıyorum ama sürecinizi merakla takip edeceğim.
Mecbur edecek bu tarz ürünler'de bi sorun belirmiyeceksin şöyle sorunu var vs beğenmedim olarak yollayacaksın sorun belirtirsen servis cart curt uğraşırsın

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bu fiyata gerçekten bu özellikleri sağlıyorsa iyi ancak tercih etmezdim ben

tranki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Raki
Beyler powerbankin sarji bitti 15 dakika oldu halen %0 yanip sonuyor sizde de ayni mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şarja koydum bu arada 33W adaptorle sarj ediyorim

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Enis
ürün geldi naylon poşete sarıp yollamış beş para etmez açılmış kutu urunun içi sallanıyor lekeler var bu çok riskli bir durum kesinlikle iade edin beyler patlar matlar evi yakarsınız benden demesi

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Ömer
Anca kullanma fırsatım oldu fakat malzeme kalitesi yetersiz dandik gibi. İçinde bişey sallanıyor vs . Şarj 77deyken bi anda 0 a düştü ben beğenmedim iade edecem

Beyler çok saçma gelebilir ama özellikle dikkat ettim powerı kullanmadan önce içinde sallanma yok bir şey şarj ediyorum sonra bakıyorum sallanma başlıyor

Beyler powerbankin sarji bitti 15 dakika oldu halen %0 yanip sonuyor sizde de ayni mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şarja koydum bu arada 33W adaptorle sarj ediyorim

ne kadar sürede gelir acaba?

ürün geldi naylon poşete sarıp yollamış beş para etmez açılmış kutu urunun içi sallanıyor lekeler var bu çok riskli bir durum kesinlikle iade edin beyler patlar matlar evi yakarsınız benden demesi
Dostlar benim powerbank geldi şu an dağıtımda önerir misiniz yoksa kargoyu teslim almayıp direkt iade mi açayım sizin yorumlarınıza göre teslim alacağım ya da geri yollayacağım hiç teslim almadan.

1720432098007.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
Dostlar benim powerbank geldi şu an dağıtımda önerir misiniz yoksa kargoyu teslim almayıp direkt iade mi açayım sizin yorumlarınıza göre teslim alacağım ya da geri yollayacağım hiç teslim almadan.

Alıntıyı görüntüle
teslim alma bence hocam. bu fiyattan hala satışta olması bile şüpheli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
hamza ilkaya
Dostlar ürün kurye dağıtımında bu yorumlar ne böyle iademi edelim napalım :d

Top Bottom