Neler Yeni

[Rehber] İnce Hesap'taki Gaming Geceleri Gerçekleri!!

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Kimse şunu demiyor isterse orda 10000 TL yazsın gene de ordan alınması daha avantajlı. Sonuç olarak bize en uygun fiyatı sunanlar o. Ayrıca gençlerin çoğu ailesini ikna etmekte zorlanıyor. Bu fiyatlarla ikna etmeleri daha kolay bence.
Baba bak 1600' den 899' a inmiş.
Çok haklısın özellikle ailesini ikna etme konusunda.
Millet fiyatı şişiriyor daha pahalıya satıyorlar diyenler için hazırladım rehberi.
Bazı ürünlerde hiç indirim olmuyor. 10 defa gördüm.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Adem
Beyler her ne kadar ilk fiyatlar şişirilmiş olsa da son fiyatlar gerçekten çok uygun oluyor. Tabi her parçada geçerli değil bu durum ama en en en kötü ihtimalle piyasadaki en ucuz diğer satıcının daha da altında oluyor. Ama her cuma bir kaç yıldız ürün görüyorum ben oha gerçekten bu fiyata mı diye.

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Çoğu firmanın kullandığı kendilerini kurnaz zannettikleri taktiktir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Selim
Screenshot_56.pngScreenshot_58.png
Merak edip bende gaming gecesi önce ss aldım fiyatları diğer sitelere de baktım aşağı yukarı aynıydı evet gaming gecesi o fiyatları yüksek gösterip yazıyorlar ama gerçekten ciddi anlamda indirim söz konusu evet pazarlama taktiği olabilir ama hangi site şuanda bu monitörü 2.200 tl ye satıyor.Her ürün olmasa da güzel şeyler bulabilirsiniz bence değerlendirilmeli.Karşılaştırmak adına buraya hepsi buradaki güncel fiyatını koydum gerisine siz karar verin
.Screenshot_57.png

Son düzenleme:

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Merak edip bende gaming gecesi önce ss aldım fiyatları diğer sitelere de baktım aşağı yukarı aynıydı evet gaming gecesi o fiyatları yüksek gösterip yazıyorlar ama gerçekten ciddi anlamda indirim söz konusu evet pazarlama taktiği olabilir ama hangi site şuanda bu monitörü 2.200 TL ye satıyor.Evet her ürün olmasa da güzel şeyler bulabilirsiniz bence değerlendirilmeli.Karşılaştırmak adına buraya hepsi buradaki güncel fiyatını koydum gerisine siz karar verin.Alıntıyı görüntüle
Katılıyorum (y)

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İyi taktik.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Geçen hafta bu konuyu açtığımda kimisi destekledi kimisi linç etmeye çalıştı. Buyrun burdan bakın birde...

Seloerdem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Selahattin
Ben her zaman alacağım ürünü başka siteler le karşılaştırırim öyle alırım indirime girecek ürünleri başka sitelerden bakarak fiyati not alırım daha sonra oradaki fiyatla kıyaslarim

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Alakası nedir ?
İnsanlar ne diyeceğini şaşırıyor, şaka bir yana size de hemen hemen aynı cevaplar geldi. Yukarıda @EKSTAZİBANUU adlı arkadaşın dediğinin aynısını ben yazmıştım size hatta.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,844
Üyeler
152,125
Son üye
Kzarcher
Top Bottom