Neler Yeni

[Rehber] İnce Hesap'taki Gaming Geceleri Gerçekleri!!

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
İnsanlar ne diyeceğini şaşırıyor, şaka bir yana size de hemen hemen aynı cevaplar geldi. Yukarıda @EKSTAZİBANUU adlı arkadaşın dediğinin aynısını ben yazmıştım size hatta.
Profil fotoğrafına bakarak ne diyeceğini mi şaşırıyorsun? Tuhaf. Bu kadar etkileyeceğini düşünmezdim :) Ayrıca ben gaming gecesi indirimlerinin sadece "bu fiyattan düştü" kısmını eleştirdim ama herkes başka yere çekti malum IQ Levelleri... Bende alışveriş yaptım hatta geçen hafta RX 580 8 GB 1350 TL gibi güzel bir fiyata düşmüştü.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Profil fotoğrafına bakarak ne diyeceğini mi şaşırıyorsun? Tuhaf. Bu kadar etkileyeceğini düşünmezdim :) Ayrıca ben gaming gecesi indirimlerinin sadece "bu fiyattan düştü" kısmını eleştirdim ama herkes başka yere çekti malum IQ Levelleri... Bende alışveriş yaptım hatta geçen hafta RX 580 8 GB 1350 TL gibi güzel bir fiyata düşmüştü.
Alexander olunca tabii ki karşıdaki kişiye saygı duyuyorum otomatikmen.

Onur Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Onur Koç
yüzdelik olarak yaptıkları indirimi artırmak için fiyatları çok artırıyorlar fakat indirim yaptıkları doğru piyasa değeri 309 tl olan rami 279 TL'ye aldım 435 lira falan olan anakart 365 lira olmuştu onu kaçırdım bu haftayı bekliyorum

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
yüzdelik olarak yaptıkları indirimi artırmak için fiyatları çok artırıyorlar fakat indirim yaptıkları doğru piyasa değeri 309 TL olan rami 279 TL'ye aldım 435 lira falan olan anakart 365 lira olmuştu onu kaçırdım bu haftayı bekliyorum
%90 indirim olduğu göstermek için artırıyor ayrıca piyasa hakkında bilgisi olmayan birisi hemen kanıyor "vay bu fırsat kaçmaz" deyip alıyor.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bu olay her zaman oluyor. Mesela MAVİ'ye gidiyorsun % indirim var diyor 500 TL pantolon diyor. Halbuki pantolon 300 TL.
Aynısı bu ürünlerde de oluyor. İncehesaptan bir şey almıyorum önermiyorum da. Hazır sistemler hariç.
Vatan > İncehesap .

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Bu olay her zaman oluyor. Mesela MAVİ'ye gidiyorsun % indirim var diyor 500 TL pantolon diyor. Halbuki pantolon 300 TL.
Aynısı bu ürünlerde de oluyor. İncehesaptan bir şey almıyorum önermiyorum da. Hazır sistemler hariç.
Vatan > İncehesap .
Bazılarıda indirim yerine zam yapıyor.
Babamın sevdiği bir ayakkabı markası var (üretimi kendileri yapıyor). Orada takip ettiği bir ayakkabı yeni yıl öncesi 500 TL yeni yıl oluyor indirimler başlıyor. O ayakabının üzerinde %60 indirim diyor ama indirimli fiyat 750 TL oluyor. Nasıl iş ya!

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bazılarıda indirim yerine zam yapıyor.
Babamın sevdiği bir ayakkabı markası var (üretimi kendileri yapıyor). Orada takip ettiği bir ayakkabı yeni yıl öncesi 500 TL yeni yıl oluyor indirimler başlıyor. O ayakabının üzerinde %60 indirim diyor ama indirimli fiyat 750 TL oluyor. Nasıl iş ya!
bİNDİRİM.

HumanvVol2

80+ Bronze
20 ürünün 5 i düzgün indirim allıyor genellikle onlarda fiyatını çok haketmeyen pahalı ürünler oluyor.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
20 ürünün 5 i düzgün indirim allıyor genellikle onlarda fiyatını çok haketmeyen pahalı ürünler oluyor.
Çoğu ürün indirim alıyor. Şuana kadar JD'nin ürünleri indirim almadığını gördüm (kulaklık hariç).

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

Aboubakar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Tuğrul Şayir
Arkadaşlar öncelikle gaming gecesinden ürün alacaksanız eğer benim size tavsiyem ürünler açıklandıkça Excell den size hitap eden ürünleri ve piyasadaki minimum fiyatlarını tablo haline getirmeniz. Daha sonrasında sizin için alınabilir olması için ne kadar düşmesi gerektiğini de tablonuza ekleyip ürünlerin fiyatları açıklandıktan sonra kontrolleri sağlayarak (max 2 dk sürüyor) neyi alacağınızı belirleyip vakit kaybetmeden sepet ekleyip ödeme işlemi gerçekleştirmeniz. Bu sayede hangi ürünlere gerçekten indirim yapılmış ayrımına çok rahatlıkla varabiliyorsunuz. Daha sonradan da yanlarına gaming gecesi fiyatını ve o günün tarihiyle o günkü dolar kurunu not ederseniz daha sonra bir ürüne ihtiyacınız olduğunda elinizde veri olur ve önceden indirimli fiyatını üç aşağı beş yukarı tahmin edip ona göre hareket edebilirsiniz. İlk defa bu hafta yapacağım kısmetse tabloyu boyutu aşmazsa foruma yüklerim bi arşiv oluşabilir belki.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,833
Üyeler
152,125
Son üye
Kzarcher
Top Bottom