Neler Yeni

Render yaparken pc kapanıyor

malik55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
muhammed malik okuyucu
Arkadaşlar selamun aleyküm r9 3900x işlemcim var. Blender uygulamasında render yaparken işlemci 115 derece kadar ısınıyo ve kapanıyo sonrasında. stock fanı kullanıyorum tam oturmuş durumda işlemcimde 32 gb neden olundunu anlayamıyorum. Yadım edebilirmisiniz. Teşekkürler.

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Eren Kurtuluş
Arkadaşlar selamun aleyküm r9 3900x işlemcim var. Blender uygulamasında render yaparken işlemci 115 derece kadar ısınıyo ve kapanıyo sonrasında. stock fanı kullanıyorum tam oturmuş durumda işlemcimde 32 gb neden olundunu anlayamıyorum. Yadım edebilirmisiniz. Teşekkürler.
Fanın yetersiz kalıyor en yakın zamanda İşlemci fanı veya sıvı soğutma almalısın

Nasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cengizhan Şahin
Büyük ihtimal işlemci kaldıramıyodur yükü çok bir fikrim yok fakat bildiğim kadarıyla soğutucu aşırı işe yarıyor özellikle sıvı soğutucu

Emre Baş

80+ Gold
Sıvı soğutma öneririm 240mm 115 çok riskli derece olduğu için zarar gelmemesi için sistem kendini kapatır

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Evren AYDIN
Soğutma sorunu yaşıyorsun,Fan ayaklarını kontrol ettinizmi acaba ? belkide bir ayak tam oturmamıstır ve bu nedenle tam soğutma performansı vermiyordur.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,831
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Biosa girip işlemciye ne kadar voltaj verildiğine bakabilir misin ? Sorun büyük ihtimalle anakartın işlemciye aşırı derecede voltaj vermesinden kaynaklanıyor.

malik55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
muhammed malik okuyucu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom