Neler Yeni

Yardım Renkli Yazıcı Alacağım - Yardım!

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,325
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Merhaba, renkli renksiz çıktı alan bir yazıcı almam lazım,

Önerileriniz Nedir?
Bütçe: 6-7K Aşmazsa iyi olur.

Son düzenleme:

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Dr Luciano
Merhaba, acil olarak renkli çıktı alan bir yazıcı almam lazım salı gününe kadar,

şöyle bir yazıcıyı araştırmalarım sonucunda buldum. Nasıldır? Önerileriniz Nedir?
Bütçe: 4000
Mümkünse HB veya amazon olsun.
Bunu almanı öneririm;

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,325
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,325
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Nosferatu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem TAŞLIEL
Eğer devamlı kullanacaksanız mürekkepli alabilirsiniz ki o zamanda "dr.luciano" nun dediği model yada benzeri TANKLI modellerden birini alabilirsiniz. Ama 1 ay yada daha uzun süre kullanılmayacak ise tavsiyem LAZER'lere yönelmeniz.

Bizim evde yazıcı sık kullanılıyor ama yazın 2 3 ay hiç kullanılmıyor. Sene içinde dolum yapıyordum, sonra da kartuş kuruduğu için her sene yeni kartuş alıyordum ki bir noktada kartuş fiyatları o kadar yükseldi ki :( Lazer'e geçtim.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,325
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Eğer devamlı kullanacaksanız mürekkepli alabilirsiniz ki o zamanda "dr.luciano" nun dediği model yada benzeri TANKLI modellerden birini alabilirsiniz. Ama 1 ay yada daha uzun süre kullanılmayacak ise tavsiyem LAZER'lere yönelmeniz.

Bizim evde yazıcı sık kullanılıyor ama yazın 2 3 ay hiç kullanılmıyor. Sene içinde dolum yapıyordum, sonra da kartuş kuruduğu için her sene yeni kartuş alıyordum ki bir noktada kartuş fiyatları o kadar yükseldi ki :( Lazer'e geçtim.
Yazın çok kullanmayız da kışın bayağı lazım oluyor

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,325
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
konuyu Tekrar Kullanıma Açıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kaan
Epson L3266 kullanıyorum,kesinlikle öneririm.Bu olmasa bile yine Epson'dan ve tanklı bir yazıcı almanızı öneririm.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,325
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Epson L3266 kullanıyorum,kesinlikle öneririm.Bu olmasa bile yine Epson'dan ve tanklı bir yazıcı almanızı öneririm.
Resim çıktı alırken iyi basıyor mu hocam herhangi bir sıkıntısı vb var mı? Zira çok renkli resim çıktısı lazım da bana.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kaan
Resim çıktı alırken iyi basıyor mu hocam herhangi bir sıkıntısı vb var mı? Zira çok renkli resim çıktısı lazım da bana.
Hiçbir sıkıntısı yok,gayet güzel basıyor.Birkaç kere fotoğrafta bastırdım,profesyonel makina gibi olmasa da gayet yeterli derecede basabiliyor.Tasarruf yönü inanılmaz,1000 sayfaya yakın baskı aldım 1 senede,daha hiç mürekkep doldurmadım.Yarıdan fazla renkli mürekkebi,yarım da siyah mürekkebi hala duruyor.Sırf bunun için bile tercih edilir.Baskı hızı da oldukça iyi,ben genellikle taslak-canlı seçeneğiyle yazdırıyorum.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,325
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Hiçbir sıkıntısı yok,gayet güzel basıyor.Birkaç kere fotoğrafta bastırdım,profesyonel makina gibi olmasa da gayet yeterli derecede basabiliyor.Tasarruf yönü inanılmaz,1000 sayfaya yakın baskı aldım 1 senede,daha hiç mürekkep doldurmadım.Yarıdan fazla renkli mürekkebi,yarım da siyah mürekkebi hala duruyor.Sırf bunun için bile tercih edilir.Baskı hızı da oldukça iyi,ben genellikle taslak-canlı seçeneğiyle yazdırıyorum.
https://www.akakce.com/murekkep-pus...cok-fonksiyonlu-tankli-fiyati,1370230662.html bu nasıldır hocam daha iyisi var mıdır? Akakçe bir karşıllaştırma yapmış söylediğiniz modele göre daha iyi gözüküyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kaan
https://www.akakce.com/murekkep-pus...cok-fonksiyonlu-tankli-fiyati,1370230662.html bu nasıldır hocam daha iyisi var mıdır? Akakçe bir karşıllaştırma yapmış söylediğiniz modele göre daha iyi gözüküyor.
söylediğim modele göre daha iyi olması imkansız,benim kullandığım model bunun aynısının renkli ekranlı versiyonu çünkü.Bu size yeterse,ekrana ihtiyacınız yoksa düşünmeden alabilirsiniz,kendi ekranının olması elbette çok iyi ancak zaten çoğu bilgiyi bilgisayardaki uygulaması size eksiksiz şekilde iletebiliyor,yani bu da iyidir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,439
Üyeler
147,134
Son üye
tarko14
Top Bottom