Neler Yeni

Rezalet D.A forum kitlesi.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Reav

80+ Silver
Forumu bırakıyorum bir dahada geri dönmeyeceğim.
Öncelikle bu yazılanları kimler üstüne alması gerektiğini biliyor.
Yazacaklarımın hiç biri moderatörlere değil yönetimede değil forum üyelerine.
Forumda uzun zamandır bir hakaret dili aşağılama ve küfür var. forumu yaklaşık 4 yıldır yani ilk oluşturulduğundan beri aktif olarakta 2.5 yıldır kullanıyorum.
Bu durumdan uzun zamandır rahatsızdım ve dün yaşanan Gri Caner olayıda beni tetikledi kendisini tanımam etmem maksimum 1-2 defa forum içi konuşmam vardır.
Adam sadece derdini anlatıp forumu bıraktığını söylemiş söylenmeyen hakaret aşağılama kalmamış sayfalar boyu artık bu rezil kitlenin bir parçası olmak istemiyorum ve forumu bırakıyorum.
Bir daha görüşmemek üzere.

grasdiyas

80+ Silver
tm bb

Reav

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
.
Forumu bırakıyorum bir dahada geri dönmeyeceğim.
Öncelikle bu yazılanları kimler üstüne alması gerektiğini biliyor.
Yazacaklarımın hiç biri moderatörlere değil yönetimede değil forum üyelerine.
Forumda uzun zamandır bir hakaret dili aşağılama ve küfür var. forumu yaklaşık 4 yıldır yani ilk oluşturulduğundan beri aktif olarakta 2.5 yıldır kullanıyorum.
Bu durumdan uzun zamandır rahatsızdım ve dün yaşanan Gri Caner olayıda beni tetikledi kendisini tanımam etmem maksimum 1-2 defa forum içi konuşmam vardır.
Adam sadece derdini anlatıp forumu bıraktığını söylemiş söylenmeyen hakaret aşağılama kalmamış sayfalar boyu artık bu rezil kitlenin bir parçası olmak istemiyorum ve forumu bırakıyorum.
Bir daha görüşmemek üzere.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,910
İsim
Kgn
👋👋

Şimdi herkes forumu bırakıyorum diye konu açıp gidecek sanırım. Kısaca sürü psikolojisine götürüyorsunuz başka bir şey değil bu. Sessiz sedasız gitmek gibi bir seçenek varken konu açıp ben gidiyorum demek kadarda saçma bir şey yok olmadı profile yazar gidersiniz zaten

Zaten gidip gelenleri de çok umursamıyor kimse gördüğümce

Reav

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
👋👋

Şimdi herkes forumu bırakıyorum diye konu açıp gidecek sanırım. Kısaca sürü psikolojisine götürüyorsunuz başka bir şey değil bu. Sessiz sedasız gitmek gibi bir seçenek varken konu açıp ben gidiyorum demek kadarda saçma bir şey yok olmadı profile yazar gidersiniz zaten
Haklısın.
Konuyu zaten konu dışına açtım insanları rahatsız etmemek amacıyla şikayetimi dile getirdim umarım birileri bundan bir şey çıkarır.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,910
İsim
Kgn
Haklısın.
Konuyu zaten konu dışına açtım insanları rahatsız etmemek amacıyla şikayetimi dile getirdim umarım birileri bundan bir şey çıkarır.
İnsanları rahatsız etmemek değil bu
Zaten çoğu kişi konu dışında takılıyor normal konu açsan tahminimce kaybolup gidecekti ama konu dışından açılınca daha çok görünür oluyor

O yüzdn benim naçizane tavsiyem profile yazıp veya hayalete dönüşüp gitmek

• Beğen
Reaksiyonlar: Reav

Reav

80+ Silver

KlausM

80+ Silver
oylemi-olmus-oylemi-olmus-knk.png

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR