Neler Yeni

❌İndirim Bitti! RGB MOUSEPAD 80X30 85TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirinho
Bu yeni hesap açma işini nasıl yapıyosunuz? Yeni hesabı aynı tc ile açınca ban yemiyo muyuz?

Platen

80+
Bu yeni hesap açma işini nasıl yapıyosunuz? Yeni hesabı aynı tc ile açınca ban yemiyo muyuz?
Biraz şans işi. 3 tane hesabım art arda ban yedi. Sonra kart dahil her bilgiyi değiştirdim yine ban yedi. Sonra yine ilk kullandığım tc ye falan döndüm. Şuan çalışıyor. Biraz deneme işi yani. Bi şekilde güvenlikten geçiyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz şans işi. 3 tane hesabım art arda ban yedi. Sonra kart dahil her bilgiyi değiştirdim yine ban yedi. Sonra yine ilk kullandığım tc ye falan döndüm. Şuan çalışıyor. Biraz deneme işi yani. Bi şekilde güvenlikten geçiyorsun
Vpn kullanıyorum modemi aç kapa falan yapıyorum. Tuşlara rastgele basarak bölüm geçmeye çalışıyoruz sdhjsj

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Murat
valla şans işi o benim sadece 1 hesapta sipariş iptal oldu gerisi onaylandı hepsi kargoda hepsinde de aynı tc aynı adresi kullandım

emre96161

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Mehmet Emre Şimşek
Aynı TC ile gümrüğe takılmıyor mu, 5 adet sınırına

MahlukAbi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
İbrahim Taha LAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
YAKUP CELIK

MahlukAbi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
İbrahim Taha LAL
Kral bu indirimler rastgele karsina mi c8kiyot yoksa takip mi ediyorsun taktigini soylede biz de yararlanak
normalde sadece forumu takip ediyordum da şansa denk geldi aldım direkt yani özel bir formülü yok :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,647
Üyeler
151,256
Son üye
alprntpgc
Top Bottom