Neler Yeni

50x KTT Kang V3 White 115 TL

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,237
İsim
Kerem Çavuş
Hangisi sizce? Başka bir konuda bu kangı önerdiğinizi görmüştüm fp diye mi yoksa gerçekten belirli bir kalitesi var mı bunun?
Akko jelly pinkleri söktüm bunu kullanıyorum , basım hissi çok iyi ve sesi zaten baya tok bu fiyata kesinlikle alınır , en iyi yanı da lubedlu geliyor olması , bir üstü akko cream yellow onların da 45 lisi 600 700 tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım teşekkürler

Bu tarz bir switch tekrar düşerse etiket atma şansınız var mı hocam
Unutmazsam etiketlerim

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
emir yapar
Akko jelly pinkleri söktüm bunu kullanıyorum , basım hissi çok iyi ve sesi zaten baya tok bu fiyata kesinlikle alınır , en iyi yanı da lubedlu geliyor olması , bir üstü akko cream yellow onların da 45 lisi 600 700 tl

Unutmazsam etiketlerim
Aliexpress’ten aldığımız ktt kang white mı lubedlu geliyor hocam?

Ocak ya da mart ayında almıştım ktt kang wh bende. Akko 5075S kasası geldiği gibi taktım switchleri hiç bant falan yapmadan, tuşlar henüz gelmedi, sadece switchler takılıyken basıyorum ses güzel ama bakalım keycapsler geldiği zaman nasıl olacak.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,237
İsim
Kerem Çavuş
Aliexpress’ten aldığımız ktt kang white mı lubedlu geliyor hocam?

Ocak ya da mart ayında almıştım ktt kang wh bende. Akko 5075S kasası geldiği gibi taktım switchleri hiç bant falan yapmadan, tuşlar henüz gelmedi, sadece switchler takılıyken basıyorum ses güzel ama bakalım keycapsler geldiği zaman nasıl olacak.
Evet , keycapsler xda profilse bide inanılmaz ses çıkıyor

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
emir yapar
Evet , keycapsler xda profilse bide inanılmaz ses çıkıyor
Mambasnake somon renk aldım, 149 olandan. ASA Profil yazıyor. Bir de aliexpress’ten 90₺’ye aldığım puddingler var onları öylesine aldım.

Yukarıda arkadaşın attığı lnstagram videosunda ki sese yakın bir ses elde edebilir
miyiz bunlarla?

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Enes Var
Hangisi sizce? Başka bir konuda bu kangı önerdiğinizi görmüştüm fp diye mi yoksa gerçekten belirli bir kalitesi var mı bunun?
F/p olarak çok iyi ama bütçe çıkarsa başka switchlere yönelin

ak680 switchlerinin yerine alınır mı
Alınır

Mambasnake somon renk aldım, 149 olandan. ASA Profil yazıyor. Bir de aliexpress’ten 90₺’ye aldığım puddingler var onları öylesine aldım.

Yukarıda arkadaşın attığı lnstagram videosunda ki sese yakın bir ses elde edebilir
miyiz bunlarla?
Edemezsin

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Daha kaliteli switchler var. Ama en az fiyatla ortalama üstü kalite bakımından bu. Gözlemim bu yönde.

Unutmazsam etiketlerim
Teşekkürler bu arada konudaki switchleri önerir misiniz?

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Tuğra
kkt kang ve leobog graywood v4 yakın
hocam ben bu switchten almmıstımda geldi şimdi 2 klavyem var 2 klavye arasında kendi switchleri cok rahat girip cıkabiliyor fakat ktt kang v3 white baya zorluyor girerken sebebi nedir zarar gelirmi

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,237
İsim
Kerem Çavuş
hocam ben bu switchten almmıstımda geldi şimdi 2 klavyem var 2 klavye arasında kendi switchleri cok rahat girip cıkabiliyor fakat ktt kang v3 white baya zorluyor girerken sebebi nedir zarar gelirmi
Çok kaliteli olmadığı için olabilir ben de farkettim

miyiz bunlarla?
Mambasnake le yine fena bir ses olmaz ama 100tllik pudingle sanmıyorum

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Tuğra
anladım sağolun

celilcan1

80+