Neler Yeni

RGB nasıl değiştiririm

HarChi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tarık Göçer
Merhaba 2 gün önce yeni sistem düzdüm.Kasamda rgb var ama nasıl değiştireceğimi bilmiyorum sadece kırmızı renk yanıyor,yanında rgb kumanda kontrolcüsüde gelmedi yardımcı olursanız sevinirim. Kasa modeli Rampage İmposing Pro

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Merhaba 2 gün önce yeni sistem düzdüm.Kasamda RGB var ama nasıl değiştireceğimi bilmiyorum sadece kırmızı renk yanıyor,yanında RGB kumanda kontrolcüsüde gelmedi yardımcı olursanız sevinirim 😊
Kasanızın reset tuşunu denediniz mi ? Bir de bazı kasalarda renk değişimi için ayrıca bir tuş da bulunabiliyor. Anakart bağlantısı yapılmış ise anakart üreticinizin rgb kontrolü için sunduğu programı indirip oradan kontrol edebilirsiniz.

HarChi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tarık Göçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasanızın reset tuşunu denediniz mi ? Bir de bazı kasalarda renk değişimi için ayrıca bir tuş da bulunabiliyor. Anakart bağlantısı yapılmış ise anakart üreticinizin RGB kontrolü için sunduğu programı indirip oradan kontrol edebilirsiniz.
Reset tuşunu denedim evet olmuyor ayrıca bir tuşda bulunmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Reset tuşunu denedim evet olmuyor ayrıca bir tuşda bulunmuyor
Anakartınız için uygun olan rgb kontrol yazılımını indirip öyle deneyin bir de. Anakart bağlantısı yapılmış ise ilgili yazılım üzerinden değiştirebilirsiniz.

HarChi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tarık Göçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartınız için uygun olan RGB kontrol yazılımını indirip öyle deneyin bir de. Anakart bağlantısı yapılmış ise ilgili yazılım üzerinden değiştirebilirsiniz.
Anakart gigabyte b450m s2h

Top Bottom