Neler Yeni

Riot babanızın şirketi mi? (League of Legends hakkında)

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ad
Ceza sistemi kötü. Örnek: Bilerek besliyor ve aldığı ceza 2 haftacık uzaklaştırma. Bilerek besleyen kişinin umrunda mı? Herhalde değil çünkü. Başka hesabından oynamaya devam edebilir, hesap satın alabilir, en kötü cezanın bitmesini bekler.
Günlük ceza vermek yerine maçlık ceza verseler daha iyi olmaz mıydı? Oyunda ''ben size oyun mu kazandırmıyorum'' gibi şeyler dedi saldı oyunu. Önce bu oyuncuyu dereceliden yasaklıyorsun, daha sonra ''sıralı maçta 10 tane zafer almadan dereceli falan yok. He bir de, böyle olmaya devam edersen cezan da artar.'' diyorsun ve cezalı diğer oyuncularla eşleştiriyorsun. Mesela yani, düşünsene böyle olduğunu.
Üstüne dereceli için telefon doğrulaması zorunluluğu eklerler.

Dengeleme: Bu sezon daha dengeli galiba. Ama oyunda çok fazla sorunlu ve eskimiş şampiyonlar var. Bu konu hakkında çok fazla konuşmaya üşeniyorum.
1714686980110.png
1714686955706.png

Diğer:
(Burada yazılanlar daha boş şeyler)
Oyunun fan servisi çook fazla. (umarım en doğru tebir budur)
Mesela oyunda yarı çıplak ve kaslı erkekler: Akshan, Viego, Yone, Sett, Pantheon, Sylas, Kayn, Rakan, Braum, Yasuo, Varus ve Tryndamare. Bir de bunlar sadece kaslı ve aynı zamanda *yarı çıplak* olanlar.
Kadın karakterler daha da beter.
Böyle yaptıkları için itici oluyor. Hikayeyle çelişiyor.
Mesela şampiyon hikayesinde savaşçı ama yarı çıplak. Mesela soğuk yerde yaşıyor ama yarı çıplak. Mesela hikayede yaşlı ama genç duruyor. Mesela yüzlerce savaş geçirmiş ama savaş yarası yok.

Şampiyonları, rün sayfalarını parayla satıyorlar.

Bazı kostümlerin efektleri kafa karıştırıcı.
Örnek:
1714689069961.png
1714689100757.png

Neyse öyle şeyler işte, yoruldum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzenleme: Ulan başlığı değiştirseydim keşke.

Loading...

80+ Silver
Ceza sistemi kötü. Örnek: Bilerek besliyor ve aldığı ceza 2 haftacık uzaklaştırma. Bilerek besleyen kişinin umrunda mı? Herhalde değil çünkü. Başka hesabından oynamaya devam edebilir, hesap satın alabilir, en kötü cezanın bitmesini bekler.
Günlük ceza vermek yerine maçlık ceza verseler daha iyi olmaz mıydı? Oyunda ''ben size oyun mu kazandırmıyorum'' gibi şeyler dedi saldı oyunu. Önce bu oyuncuyu dereceliden yasaklıyorsun, daha sonra ''sıralı maçta 10 tane zafer almadan dereceli falan yok. He bir de, böyle olmaya devam edersen cezan da artar.'' diyorsun ve cezalı diğer oyuncularla eşleştiriyorsun. Mesela yani, düşünsene böyle olduğunu.

Dengeleme: Bu sezon daha dengeli galiba. Ama oyunda çok fazla sorunlu ve eskimiş şampiyonlar var. Bu konu hakkında çok fazla konuşmaya üşeniyorum.Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Diğer:
Mesela oyunda yarı çıplak ve kaslı erkekler: Akshan, Viego, Yone, Sett, Pantheon, Sylas, Kayn, Rakan, Braum, Yasuo, Varus ve Tryndamare. Bir de bunlar sadece kaslı ve aynı zamanda *yarı çıplak* olanlar.
Mesela şampiyon hikayesinde savaşçı ama yarı çıplak. Mesela soğuk yerde yaşıyor ama yarı çıplak. Mesela hikayede yaşlı ama genç duruyor. Mesela yüzlerce savaş geçirmiş ama savaş yarası yok.

Örnek:
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Ben feedleyen birisine sövdüm diye 14 gün ceza yemiştim ticket açtığımda tekrarlanması halinde hesabımın sınırsız askıya alicaklarini söylemişlerdi.😀
Öyle hatırlıyorum yani emin değilim baya oluyor.

Hesap olayında yapacakları bir şeyleri yok.
Bütün oyunlarda var bu hesap olayı.

Rank kasmak oyunda çile bu arada ben zümrüte nasus ve darius oynarak çıktım sonra saldım oyunu şuan PC de yüklü olsa bile girmiyorum.

Gördüğüm kadarıyla saçma saçma skinler çıkarıyor para koparmak için.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Furkan Demirtaş
bu nasıl başlık knk

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Dengeleme: Bu sezon daha dengeli galiba. Ama oyunda çok fazla sorunlu ve eskimiş şampiyonlar var. Bu konu hakkında çok fazla konuşmaya üşeniyorum.Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Diğer:

Örnek:
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

4 yil oynadim arkadaslarin daha da eski ve bu Kadar laf etmemisizdir Su oyun icin oyun biteli cok oldu E griller ve Yasuo mainler hayatta tutuyo oyunu

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,148
İsim
Yusuf Karakaya
Oyun cezalandirma sistemi icin katiliyorum ama gerisine katilmiyorum, zaten oyunu bilince run yapmak 15 sn aliyorr

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ad
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun cezalandirma sistemi icin katiliyorum ama gerisine katilmiyorum, zaten oyunu bilince run yapmak 15 sn aliyorr
Ben de tek rün sayfası kullanıyorum. Benim saçma bulduğum şey rün sayfalarının ve şampiyonların sonradan açmak gerekmesi

Top Bottom