Neler Yeni

Rival 3 den sonra hangi mouse a geçilir.

zalfo430

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Arda Yılmaz
Bütçe
1000
Rival 3 kullanıyorum 4.yılına yaklaşıyor eskidiği için yeni mouse almak istiyorum. Tutuş tipim claw ve fingertip arası. LoL oynuyorum fps oyun oynamam ne almalıyım ?

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,053
İsim
. .
Rival 3 kullanıyorum 4.yılına yaklaşıyor eskidiği için yeni mouse almak istiyorum. Tutuş tipim claw ve fingertip arası. LoL oynuyorum fps oyun oynamam ne almalıyım ?
prime alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

zalfo430

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Arda Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,053
İsim
. .
Rival 3 den sensör ve click olarak daha iyi mi?
click olarak ufak gecikmesi var ben çok hissetmedim sensör olarak çok üst seviye bunun plusunu kullandım geri gönderdim altındaki sensör tiz ses çıkarıyor diye o yüzden sana prime attım ha dersen ben çok etkilenmem kulaklık takıyorum dersen prime plus al 3k-4k mouselardan farkı yok

zalfo430

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Arda Yılmaz
click olarak ufak gecikmesi var ben çok hissetmedim sensör olarak çok üst seviye bunun plusunu kullandım geri gönderdim altındaki sensör tiz ses çıkarıyor diye o yüzden sana prime attım ha dersen ben çok etkilenmem kulaklık takıyorum dersen prime plus al 3k-4k mouselardan farkı yok
Click olarak nasıl bir gecikme var anlayamadım rival 3 de hiç gecikme yoktu. Belki senin kullandığın kablosuz diye olabilir mi?

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,053
İsim
. .
Click olarak nasıl bir gecikme var anlayamadım rival 3 de hiç gecikme yoktu. Belki senin kullandığın kablosuz diye olabilir mi?
kablosuz kullandım demedim ki ?

optic manyetik olduğu için ufak bi gecikme diye bazıları alma diye söylüyor ama f/p mouse çok iyidir kendilerini profesyonel e sporcu zannediyorlar sanırım

iade olursa benim için iyi olur düz prime olanı alcam çünkü kulaklık takan biri değilim

Ekler

• resim_2024-07-26_203232408.png
    resim_2024-07-26_203232408.png
    32.9 KB · Hit: 19

zalfo430

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Arda Yılmaz

Evet high click latency yazıyor eksilerinde. Benim için click atma çok önemli bunu almam o zaman.

Düz prime a bakarım.

zalfo430

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Arda Yılmaz
Razer cobra aldım vatandan.

Top Bottom