Neler Yeni

Rks tnt202 veya Benelli bn125 hangisi ?

Apo42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Apo Demir
Arkadaşlar artık kesinleştim ya benelli bn125 alacağım hava soğutma yerine su soğutma olduğu için ya da rks tnt202 ABS olduğu için. Onun yerine aynı fiyata şunu al diyeceğiniz muhtemel modeller (50 bin TL bütçem var 2. El alacağım düşük km) ; Ns125, ABS yok, ABS olan modelleride gereksiz pahalı ve hava soğutmalı su soğutmalı olsa almak için bir sebep olacak ama o da yok ... KTM Duke 125, gereksiz pahalı ancak şu ilan dikkatimi çekti bir bakarsanız güzel olur https://shbd.io/s/DkbdpaUZ ,mondial drift l kronik dolu, Tvs raider125 ABS yok ve titremesi bol bir motor fiyatıda tuzlu ayrı yeten bu motorda da şu soğutma yok ,Benelli 125 s gereksiz pahalı, rs200 , ns 200 ,tvs apache 200 falan zaten bütçemin çok üstünde ki bir motora 70 80 bin tl vermeyi mantıklı bulmuyorum. Cf moto zaten son sahibi olma garantili motor görünüşten başka hiçbir şeyi yok. Bana bu motorları önermeyin hepsinden haberim var bu modellerin. Zaten çin alma benelli al diyenlerin yorumunu dikkate almıyorum. (2005 de benelli Çin'e satıldı) Sizce rks tnt 202 alınır mı ? Hız diye bir derdim yok ama 100 e gelince motor titrer mi, ABS si falan iyi mi? Kronik stop etme sorunu varmış sanırım bu sorun giderilir mi? Birde çok bileni olmayan benelli bn125 var? Fiyatına göre makul bir motor o da . Şuan bu iki motor arasındayım arkadaşlar baba parası yemiyorum öyle olunca az daha vereyim şunu alayım diyecek durumda değilim bütçem bu öğrenciyim. Şehir içi lazım motor. Tavsiyeleriniz nedir ?

Son düzenleme:

GirayHan

80+ Gold
Rks tnt202 yi neden önermiyorsunuz hocam peki ? Kullananlar memnun gibi
adam daha motorun adını doğru yazamıyor öneri veriyor birde.

dostum bu bütçede alabileceğin motorlar belli onlar da zaten aşağı yukarı yazdıkların. Çok bir şey beklemeden temiz ikinci elden al bir motor. Çin malı alacaksın büyük ihtimalle. 50K bütçem olsa mondial alırdım. Ufak tefek sorunlarını da garantiden hallettirir kullanırdım. benelliye'de bulaşma yedek parçasını bulamazsın. berbat kötü servisleri var. bi parçayı aylarca beklersin. Mondialin ise kum gibi yedek parçası var piyasada.

Top Bottom