Neler Yeni

Roaccutane ilacını kullananlar

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,400
İsim
Emir Bayram
Roaccutane nın baya zararları olmuş bazılarına gerçekten okadar zararlımı kullananlar yazabilirmi
kullandım hiç bir şey olmadı bana ilaç gerçekten çook iyi iş çıkardı .

Trygle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Göktuğ Demir
Roaccutane nın baya zararları olmuş bazılarına gerçekten okadar zararlımı kullananlar yazabilirmi
8 ay boyunca aknetrent kullandım zaten roaccutane, zoretanin, aknetrent muadil ürünler farkları yok. Yan etkileri kişiden kişiye değişir birinde hiç etki göstermez birinde daha fazla etki görülür. Ben de yan etkiler olmuştu birkaç ama kullandığım için pişman değilim çünkü aşırı derecede sivilce vardı yüzümde baya baya yağ akıyordu suratımdan. 3 5 sivilce için kullanılmasına gerek yok ama gerçekten anormal derecede ise geç olmadan kullanılmasını öneririm ki doktor bu konuda daha iyi bir karar verir zaten reçeteli bir ürün kafanıza göre kullanamazsınız. Sonuç olarak yüzümdeki bütün sivilceleri söküp atmıştı baya etkili bir ilaç.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
8 ay boyunca aknetrent kullandım zaten roaccutane, zoretanin, aknetrent muadil ürünler farkları yok. Yan etkileri kişiden kişiye değişir birinde hiç etki göstermez birinde daha fazla etki görülür. Ben de yan etkiler olmuştu birkaç ama kullandığım için pişman değilim çünkü aşırı derecede sivilce vardı yüzümde baya baya yağ akıyordu suratımdan. 3 5 sivilce için kullanılmasına gerek yok ama gerçekten anormal derecede ise geç olmadan kullanılmasını öneririm ki doktor bu konuda daha iyi bir karar verir zaten reçeteli bir ürün kafanıza göre kullanamazsınız. Sonuç olarak yüzümdeki bütün sivilceleri söküp atmıştı baya etkili bir ilaç.
Zaten doktor yazdı fakat eskiden ablamda baya bir yan etki gösterdiği için kullanmakta endişelendik şimdi başladım bakalım inşallah güzel sonuçlar olur

Galatasaray8

80+ Bronze
hocam ben kullanıyorum şuan 5.ay oldu biraz yüzüm kırmızı ama sivilce falan çıkmıyor hepsi geçti kırmızılık ilacı bıraktıktan sonra geçer mi ?

tccc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
mmzmz
ilk başladığında 2 3 ay falan sivilceleri kusuyor ve rezalet bir görüntü oluyor yan etkileri bende 7/24 burnum kanadı cildim kurudu vb kullanırken bol su içmen lazım aşırı derecede fazla yoksa asla başlamanı önermem geçirmesi 9 ayı buldu bende

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,400
İsim
Emir Bayram
ilk başladığında 2 3 ay falan sivilceleri kusuyor ve rezalet bir görüntü oluyor yan etkileri bende 7/24 burnum kanadı cildim kurudu vb kullanırken bol su içmen lazım aşırı derecede fazla yoksa asla başlamanı önermem geçirmesi 9 ayı buldu bende
bende sivilce kusmasi,kanama filan olmadi, biraz cildim kurudu kişiden kişiye değişiyor yan etkileri sanırım.

Trygle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Göktuğ Demir
Zaten doktor yazdı fakat eskiden ablamda baya bir yan etki gösterdiği için kullanmakta endişelendik şimdi başladım bakalım inşallah güzel sonuçlar olur
İlaç gayet etkili doktorun dediği süre zarfı boyunca kullanın etkisini elbet gösterecek sabırlı olmak gerek. Yan etki kişiden kişiye göre değişiyor demiştim zaten inşallah güzel olur dediğin gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ben kullanıyorum şuan 5.ay oldu biraz yüzüm kırmızı ama sivilce falan çıkmıyor hepsi geçti kırmızılık ilacı bıraktıktan sonra geçer mi ?
Kırmızılıklar bende de var ama hafif o yüzden izler çok belli olmuyor. Ben çok geç başlamıştım ilaca kızarıklıklar sivilce izleri olarak bende kaldılar da sende kalır mı bilemiyorum kalsalar da çok belirgin olmaz olursa da iz giderici krem vs bakabilirsin ben kullanmadım hiç belki işe yarar. Sivilceler geçmiş olabilir gene de doktor ne kadar kullan dediyse o süreye kadar kullan.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,547
Üyeler
152,693
Son üye
metamor
Top Bottom