Neler Yeni

Roaccutane ilacını kullananlar

Galatasaray8

80+ Bronze
İlaç gayet etkili doktorun dediği süre zarfı boyunca kullanın etkisini elbet gösterecek sabırlı olmak gerek. Yan etki kişiden kişiye göre değişiyor demiştim zaten inşallah güzel olur dediğin gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kırmızılıklar bende de var ama hafif o yüzden izler çok belli olmuyor. Ben çok geç başlamıştım ilaca kızarıklıklar sivilce izleri olarak bende kaldılar da sende kalır mı bilemiyorum kalsalar da çok belirgin olmaz olursa da iz giderici krem vs bakabilirsin ben kullanmadım hiç belki işe yarar. Sivilceler geçmiş olabilir gene de doktor ne kadar kullan dediyse o süreye kadar kullan.
hiç çıkmıyor uzun süredir çok az kırmızı leke gibi var tedavi bittiğinde görücez sonucu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan dişbudak
hocam ben kullanıyorum şuan 5.ay oldu biraz yüzüm kırmızı ama sivilce falan çıkmıyor hepsi geçti kırmızılık ilacı bıraktıktan sonra geçer mi ?
Merhaba bende de yüz kırmızı yani sivilce izi kırmızlığı değil. Genel bir yüz kızarması var. İalcı bıraktım. 1 ay oldu ama yüzümde kızarma ve yanma hissi var bu ne zaman geçer

-nisay

80+ Bronze
kimyasal hiç bir şey zararsız değildir. bazılarına çok yan etki gösterir bazılarına hiç bir şey olmaz. bence çok gerek yoksa kullanmayın ilaç. her şeyi tetikleyebilir vücutta. her gün bakım yap eğer yüzünde sivilce, akne varsa. uğraş yani kolay yoldan yüzümdekiler geçsin de kurtulayım deme.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,962
Üyeler
149,299
Son üye
Boşadam16
Top Bottom