Neler Yeni

Roblox Sebepsiz Yere Donuyor Sebebi Nedir

Mileven

80+ Silver
Hiçbir sorun yoktu sistemim kötü değil bi kaç gün önce herhangi bi oyunda durduk yere 4-5 saniyeliğine donuyor bazen rasgelede olabiliyor. Sildim yükledim,driver güncelledim geçmedi sorun ne olabilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yağız Utku Yormaz
Hiçbir sorun yoktu sistemim kötü değil bi kaç gün önce herhangi bi oyunda durduk yere 4-5 saniyeliğine donuyor bazen rasgelede olabiliyor. Sildim yükledim,driver güncelledim geçmedi sorun ne olabilir?
Sadece bir oyundamı donuyor hepsindemi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yağız Utku Yormaz
Herhangi bi oyunda donuyor robloxun için de ki. Farketmiyor. Onun dışında diğer bilgisayarım da ki oyunlarda kasma yok.
Kast ettiğim şey robloxun içindeki bir oyundamı donuyor (büyük ihtimalle böyledir) oyunun adı nedir ?

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Doğukan
Dediğim gibi oyun farketmiyor. Her oyunda oluyor. 5-6 farklı oyunda denedim
roblox bu aralar çok optimizasyon sorunu yaşıyor bazen ekran kartının %100 ünü kullandığı bile oluyor ayarlardan yenileme hızınıda yükseltip dener misin 60 sabit oynuyosundur belki

Mileven

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım hocam silip tekrar kurmayı deneyin çok eskiden benimde başıma gelmişti ama nasıl çözdüm hatırlamıyorum maalesef.
Edit: büyük ihtimalle benimki oyundan kaynaklıydı.
Heryere baktım. Silip yükledim yönetici olarak başlattım driverları güncelledim durduk yere olmaya başladı zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

roblox bu aralar çok optimizasyon sorunu yaşıyor bazen ekran kartının %100 ünü kullandığı bile oluyor ayarlardan yenileme hızınıda yükseltip dener misin 60 sabit oynuyosundur belki
240'da denedim 60'da denedim olmuyor sorun ne bilmiyorum grafiklerlede alakası yok zaten bilgisayar robloxa yeterda artarda bi sistem

eren28tr

80+ Gold
Heryere baktım. Silip yükledim yönetici olarak başlattım driverları güncelledim durduk yere olmaya başladı zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

240'da denedim 60'da denedim olmuyor sorun ne bilmiyorum grafiklerlede alakası yok zaten bilgisayar robloxa yeterda artarda bi sistem
Sıcaklıklar ne durumda.

Top Bottom