Neler Yeni

Robloxun WEB Sitesinden 1.1.1.1 WARP ile Robux alırsam sorun olurmu?

c9bf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray
roblox oynamak için 1.1.1.1 warp ile girdim sonra robux almak istedim sizce alsammı? çoğu kişi güvenilir diyorda

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
roblox oynamak için 1.1.1.1 warp ile girdim sonra robux almak istedim sizce alsammı? çoğu kişi güvenilir diyorda
hocam vpn dediginiz seyler veri çalmıyor kaçıncı yüzyıldayız bu programin amaci internete baska bir sunucu uzerinden baglanmaniz

c9bf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam vpn dediginiz seyler veri çalmıyor kaçıncı yüzyıldayız bu programin amaci internete baska bir sunucu uzerinden baglanmaniz
Hocam araştırma yaptım insanlar öyle diyordu bi tırstım asıl konu şimdi ben alabilirmiyim alamazmıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alırsın sorun olmaz. Ama farklı fiyatsan alabilirsin ona dikkat et.
Yok hocam dikkat ediyorum zaten teşşekür ederim

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Hocam araştırma yaptım insanlar öyle diyordu bi tırstım asıl konu şimdi ben alabilirmiyim alamazmıyım
hocam adamlar vpn acikken instagram hesabina giris yapinca bildirim geliyor almanyadan girildi tarzinda ama bunun sebebi vpnin seni almanya sunucusuna baglamasi yani o hesaba sen girdin vpn degil boyle seylere inanmayin 2. olarak alabilirsiniz bir sorun olacagini sanmiyorum

c9bf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam adamlar vpn acikken instagram hesabina giris yapinca bildirim geliyor almanyadan girildi tarzinda ama bunun sebebi vpnin seni almanya sunucusuna baglamasi yani o hesaba sen girdin vpn degil boyle seylere inanmayin 2. olarak alabilirsiniz bir sorun olacagini sanmiyorum
Bir kaç foruma baktığımda kredi kartı bilgilerinizi girerseniz sıkıntı oluyor dedikkleri için sordum zaten gene teşşekürler

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Bir kaç foruma baktığımda kredi kartı bilgilerinizi girerseniz sıkıntı oluyor dedikkleri için sordum zaten gene teşşekürler
bir sıkıntı olmaz bence hic boylr bir sey denememis olsamda

• Beğen
Reaksiyonlar: c9bf

c9bf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray
1723316684241.png
burdan nereye gireceğim hocam pcdeyimde