Neler Yeni

Rock için elektronik gitar

utkukolay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
utku kolay
Merhaba Arkadaşlar ben elektronik gitara başlamak istiyorum çalmak istediğim müzik türü rock sizce hangi gitarı almalıyım eğer varsa almanya amazondan link olursa çok iyi olur bütçe sıkıntım yok

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Bütçe sıkıntım yok demişsin de şimdi gelip 40 bin liralık gitar öneren de olur. Ortalama bir bütçe söylesen daha iyi olur.

utkukolay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
utku kolay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe sıkıntım yok demişsin de şimdi gelip 40 bin liralık gitar öneren de olur. Ortalama bir bütçe söylesen daha iyi olur.
5-6k civarı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hem yurt dışından alıcağım

Lagrima

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Emre Ulaş kaplan
5-6k civarı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hem yurt dışından alıcağım
Dostum şu an ldek ihtimalle aldın ama yine de fikrimi söyleyeyim belki işine yarar. Eğer sıfır fiyatı türkiyeyle çok farklı değilse kesinlikle ikinci el öneririm. Nitekim elimdeki gitar kardan birini 6 k iken 2400 e almıştım. Model olarak da fenderin ürünlerine bakabilirsin blues, Rock için bunun dışında shechter öneririm klavyesi çok rahattır. Zaten yeni başlayan biri için kritik nokta rahatlıktır. Cort evl serisine bakabilirsin. İbanez bulursan kaçırma derim ama biraz zor bu fiyata. Buraya daha pek çok model sıralanabilir ama en iyisi sen bir müzik mağazasına gidip oradakilere danış. Ve genel olarak senin gitar kasası tercihin superstrat şeklinde olmalı.

Top Bottom