Neler Yeni

Rocket League de Chat'e Yazamıyorum

HURYcane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Çınar
Rocket league' de chat ayarları kısmında elle yazma seçeneği yok sadece kalıp, sadece takım hızlı sohbeti ve sadece taktiksel hızlı sohbet var yardım edebilir misiniz? Rocket league desteğe yazdım 3 aydır çözüyolar konuyu :)

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,474
İsim
oğuzhan ege
normal el ile mesaj yazamıyorsunuz demi ?

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
434
İsim
özgür şimşek
Rocket league' de chat ayarları kısmında elle yazma seçeneği yok sadece kalıp, sadece takım hızlı sohbeti ve sadece taktiksel hızlı sohbet var yardım edebilir misiniz? Rocket league desteğe yazdım 3 aydır çözüyolar konuyu :)
bende yazamıyorum ban yedim sanmıstım daha önce süreli olarak susturuldum cünkü arada küfür ediyorum trollediklerinde. Acaba oyunda mı problem var bayadır bende yazamıyorum.

HURYcane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Çınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende yazamıyorum ban yedim sanmıstım daha önce süreli olarak susturuldum cünkü arada küfür ediyorum trollediklerinde. Acaba oyunda mı problem var bayadır bende yazamıyorum.
Sanmıyorum banlanma ile alakalı olduğunu çünkü ben öyle banlanacak bir şey yapmadım zaten rocket leauge desteğe yazdığımda sormuştum, bir şey dememişlerdi.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,474
İsim
oğuzhan ege
dostum ayarlarda bi kısım var bendede durduk yere kapandı onu açınca mesajınız gidecektir oyuna girmediğim için gösteremiyorum ayarlara bak düzelir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanmıyorum banlanma ile alakalı olduğunu çünkü ben öyle banlanacak bir şey yapmadım zaten rocket leauge desteğe yazdığımda sormuştum, bir şey dememişlerdi.
dostum ayarlarda bi kısım var bendede durduk yere kapandı onu açınca mesajınız gidecektir oyuna girmediğim için gösteremiyorum ayarlara bak düzelir.

HURYcane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Çınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler fakat benim benim bildiğim bir tek burası var ayarlarda ve durum böyle elle ayzma seçeneği yok.

Ekler

• resim_2022-02-24_210419.png
    resim_2022-02-24_210419.png
    120 KB · Hit: 250

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,474
İsim
oğuzhan ege
Teşekkürler fakat benim benim bildiğim bir tek burası var ayarlarda ve durum böyle elle ayzma seçeneği yok.
evet ordan oluyor bende onlardan birisini yaptım düzeldi sonra mesajlarımı görmeye başladılar.

Top Bottom