Neler Yeni

Yardım Rockstar gamesten e posta gelmiyor

SycsıoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hasan uluk
Kral bendede aynısı oldu başkaları ben yaptım felan diyor ben saat 3de yaptım bu işlemi hala bekliyorum sen düşün sinirden silcem şimdi oyunu o dereceye geldim 10 saat bekledim oyun insin diye simdi epostaya kod gelmiyor diye giremiyorum
aynen sabah kurdum oyunu hala mail bekliyorum ben de

zSacred

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Mücahit tanin
Kral bendede aynısı oldu başkaları ben yaptım felan diyor ben saat 3de yaptım bu işlemi hala bekliyorum sen düşün sinirden silcem şimdi oyunu o dereceye geldim 10 saat bekledim oyun insin diye simdi epostaya kod gelmiyor diye giremiyorum
7saatir kod bekliyorum

Vito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cihat
Ulan uzun zamandır Rdr2 almak için can atıyordum. Sonunda aldım. Kötü internetim sayesinde 1.5 gün bekledim. Tam oyuna gireceğim. Doğrulama mesajı gelmiyor. Bende ki bahtsızlığı Allah düşmanımın başına vermesin.

Syriux

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Ahmet Cebeci
Aynı şey arkadaşımada oldu en son epic games te gta 5 bedava oldu gta 5 i indirdim rockstar games giriş yaptım emailime doğrulama mesajı gönderdiler diyolar ama gelmedi bir kaç dakika sürebilir dedi saatlerdir bekledik olmadı yardım ederseniz sevinirim
herkes hesap açıyor o yüzden öyledir ben 5-6 defa istedim e posta .ilki 10 20 dakika sonra geldi kalanları sonraki gün geldi

ice3h

80+ Bronze
ARKADAŞLAR MAİL GELİYOR ENDİŞE ETMEYİN BİR GÜN BEKLEYİN.

Carlsson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
burak yılmaz
Discord
cevll
Aynı şey arkadaşımada oldu en son epic games te gta 5 bedava oldu gta 5 i indirdim rockstar games giriş yaptım emailime doğrulama mesajı gönderdiler diyolar ama gelmedi bir kaç dakika sürebilir dedi saatlerdir bekledik olmadı yardım ederseniz sevinirim
Arama kısmına “noreply” yazabilirsin ben öyle yapıyorum son postalar yazan yerde çıkıyor riot için kullanıyordum bundada oluyor

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Arama kısmına “noreply” yazabilirsin ben öyle yapıyorum son postalar yazan yerde çıkıyor riot için kullanıyordum bundada oluyor
Hocam konu ta 4 sene önceki konu.

Carlsson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
burak yılmaz
Discord
cevll
Top Bottom