Neler Yeni

Çözüldü✓ RTX 2060 Aldım, Test edilmiş ekran kartı geldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
emirhanyavuz
Screenshot_20221118-183951_Trendyol.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
hocam bunları hala aşamadık mı ya kargo gelince video çekip aç her kargoyu adamların açtığını hiçbir şekilde kanıtlayamazsın şuan senin açtığını iddia edebilirler.

oguz13

80+ Bronze
Ne testi kardeşim kartın testini ancak Nvidia yapabilir üretici olduğu için direkt iade.

Silinsin

80+ Silver
3 yıl garanti ile gelen kartın garantisi 2 yıl yazmışlar sen denemişler mi diyorsun kral iade et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
İadesel anlamda işlemler yapılması gerek

Silinsin

80+ Silver
Baktım satıcıya da durum şaka mı şikayet edin gitsin böyle bir mantık olamaz açıp kaç kart deneniyor kenarda kartın olur görüntü alırsın ne zamandır her kasaya yeni kart açılıyor nedir yani he yorum size aitse orda ki ayrı tabii.

Son düzenleme:

Gorh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Can Demir
3 gün önce Asus dual Rtx 2060 aldım ve elime ulaştı fakat ürünü açtığımda 1 mouse pad hediyesi karşıladı ve bir not vardı notta ürün sadece test amaçlı açıldığını görüntü almak için kartı kullandıklarını yazmışlar. Bu durum pek hoşuma gitmedi ve şüpheliyim acaba farklı bir durumda mı kullanıldı die şüpheliyim yani bu ekran kartını bir kenara koymak yerine satmaları normal mi ekran kartını nın daha önce kullanılmadığını nasıl anlarım?
Bro, üstünden baya bir zaman geçmişte şuan bende aynı sorunu yaşıyorum . Nereden aldın ve iade ettin mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
emirhanyavuz
Bro, üstünden baya bir zaman geçmişte şuan bende aynı sorunu yaşıyorum . Nereden aldın ve iade ettin mi ?
valla kanka uğraşmak istemedim kargolamıştım iptal ettim taktım test yaptım kontrol ettim bir sıkıntısı yoktu bende kullanmaya devam ettim, bundan once içini dışını üstünü kontrol ettim gözümle , tornavida izi var mı yok mu diye kokladım bi sıfır kokusu duruyor mu yoksa farklı bir koku var mı diye hiçbir şey sezmedim görmedim. taktım kullıyorum hala şuan bir problemim yok ya raptor pc idi gönderen

Top Bottom