Neler Yeni

Rtx 2060 Ekran kararıyor ve fanlar hızlanıyor

Ephesus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Kamil Berke Kapıcıoğlu
Rtx 2060 ryzen 5 3600 sistemim var sorunu sürekli yaşıyorum fanlar birden hızlanıyor ve monitör kapanıyor ardından sinyal yok yazısı çıkıyor resetlediğimde düzeliyor bazen ekran kartına biraz baskı uygululuyorum ve hdmı kablosunu çıkarıp takıyorum düzeliyor ekran geliyor.
ne kadar arasamda çözüm yok farklı kartlarda çok yaşayan olmuş forumlar da internette de gezerken bile oluyor oyunlarla alakası yok bence.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren
Fanların birden hızlanması ve bunun sonucunda kapanması genelde ısının atılamadığını gösterir ve ekran kartına baskı uyguladığınızda normale dönmesi de temassızlık olduğu gösterir. Ekran kartının macununu yakın bi zamanda değiştiniz mi?

Ephesus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Kamil Berke Kapıcıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fanların birden hızlanması ve bunun sonucunda kapanması genelde ısının atılamadığını gösterir ve ekran kartına baskı uyguladığınızda normale dönmesi de temassızlık olduğu gösterir. Ekran kartının macununu yakın bi zamanda değiştiniz mi?
Kasayı alalı 1 ay oldu 2. elden aldım macun değişti mi bilmiyor ısı sorunu olduğunu sanmıyorum çünkü internette dolaşırken bile oluyor oyunlarla alakası yok Battlefield 5 oynuyorum günde 2 3 saat kapanmıyor kasa forumda dolaşırken birden gidiyor.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren
Isı sorunu gibi geldi ama diğer arkadaşlar ne diyecek ona göre durum hallederilir

Ephesus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Kamil Berke Kapıcıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular