Neler Yeni

rtx 2060 super'e anakart önerisi

Emre Baş

80+ Gold
B450 aorus elite bakabilirsin hoş ve kaliteli bir anakarttır

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
B450 anakart alıyorsan MSI alacaksın, en kalitelilerini o üretir :) Hem faz yapısı bakımından hem vram soğutması bakımından :)

Asus Tuf tavsiye etmem, hem daha pahalılar hem de MSI kadar iyi değiller. Çok yakın anakakartlar ancak MSI bir tık daha önde. Zaten eşit olsalar bile MSI daha ucuzken neden Asus alasın ki :)
benim bilgisayarcı asus önerdi nedense benim imzamdaki sistemin anakartı msidı dediler msi kötü ve ucuz ondan koymuyorlar dedi sen bana gelseydin sana daha iyisini toplardım dedi

ultrAslan

80+ Bronze
B450 anakart alıyorsan MSI alacaksın, en kalitelilerini o üretir :) Hem faz yapısı bakımından hem vram soğutması bakımından :)

Asus Tuf tavsiye etmem, hem daha pahalılar hem de MSI kadar iyi değiller. Çok yakın anakakartlar ancak MSI bir tık daha önde. Zaten eşit olsalar bile MSI daha ucuzken neden Asus alasın ki :)

Bununla ilgili konu açmıştım ben asus un nekadar güçlü olduğuyla alakalı :)

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,868
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
benim bilgisayarcı asus önerdi nedense benim imzamdaki sistemin anakartı msidı dediler msi kötü ve ucuz ondan koymuyorlar dedi sen bana gelseydin sana daha iyisini toplardım dedi
İşini hakkıyla yapanı da var "kardeşim onu niye aldın benim elimde efsane parçalar var ben toplardım" diyenler de var. Bu arada elindeki efsane parçalar miningde kullanılmış ekran kartları, 2. nesil i7 ler vesaire.

Hakaret gibi olmasın ancak senin bilgisayarcı sanırım 2. söylediğim.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
İşini hakkıyla yapanı da var "kardeşim onu niye aldın benim elimde efsane parçalar var ben toplardım" diyenler de var. Bu arada elindeki efsane parçalar miningde kullanılmış ekran kartları, 2. nesil i7 ler vesaire.

Hakaret gibi olmasın ancak senin bilgisayarcı sanırım 2. söylediğim.
kaptan o öyle değil elindekileri satmıcak o toptancılarla iletişim halindeymiş zaten toptancıdan alıp getirecekmiş öyle dedi bana tabii ki biz oraya gidince iş işten geçmiş olmuştu

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,868
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Bununla ilgili konu açmıştım ben asus un nekadar güçlü olduğuyla alakalı :)
Yanlış bilmiyorsam MSI daha güçlü. Aşağıdaki link de de görüldüğü üzere MSI B450 A Pro anakart orta düzey olarak adlandırılırken Asus Tuf B450 Pro düşük kategorisine koyuluyor. Bu durumda hem daha pahalı hem daha kötü olmuş olmuyor mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaptan o öyle değil elindekileri satmıcak o toptancılarla iletişim halindeymiş zaten toptancıdan alıp getirecekmiş öyle dedi bana tabii ki biz oraya gidince iş işten geçmiş olmuştu
Emin ol MSI daha iyi, yukarıda bir tablo attım zaten :)

Tuf B450 Plus serisi öneririm VRam sogutması ve anakartın bileşenlere olan tepkimesi çok iyi ve ideal performansta çalışıyor.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,868
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Tuf B450 Plus serisi öneririm VRam sogutması ve anakartın bileşenlere olan tepkimesi çok iyi ve ideal performansta çalışıyor.
Anakartlarda VRAM bulunmaz VRM bulunur. Vrm soğutması bakımından MSI daha iyi iş çıkartıyor :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mustafa Köse
Dostlar merhaba, önümüzdeki aylarda yeni bir sistem toplamayı planlıyorum ancak kararsız olduğum bazı konular var. Ekran kartı olarak RTX 2060 SUPER ve işlemci olarak da ryzen 7 3700x almayı düşünüyorum. M.2 ssd ve 16 gb (2x8) alacağım. Anakart konusunda pek bilgi sahibi değilim, izlediğim videolarda gösterilen ekran kartlarından da emin olamıyorum. Sizin önerileriniz nedir?
Merhaba
Asus TUF B450 Gaming Plus çok iyi bir tercih olucaktır.

Anakart almayı düşünüyorsan TUF B450 Pro gaming incelemesi paylaşıldı az önce grupta fikir sahibi olmana yardımcı olacaktır.

dayanıklılık sogutma ve VRAM testlerinde tuf b450 pro gaming modelinden memnun kalırsın

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Dostlar merhaba, önümüzdeki aylarda yeni bir sistem toplamayı planlıyorum ancak kararsız olduğum bazı konular var. Ekran kartı olarak RTX 2060 SUPER ve işlemci olarak da ryzen 7 3700x almayı düşünüyorum. M.2 ssd ve 16 gb (2x8) alacağım. Anakart konusunda pek bilgi sahibi değilim, izlediğim videolarda gösterilen ekran kartlarından da emin olamıyorum. Sizin önerileriniz nedir?
Bırakın 3700x 3600x bile gereksiz fazla olur. 3600 alın hocam paranıza yazık etmeyin. Her kartı destekler oyun da açarsınız yayın da yaparsınız 3600 ile.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,133
Üyeler
155,366
Son üye
frontier
Top Bottom