Neler Yeni

Çözüldü✓ rtx 2070 super eşdeğerinde ekran kartı önerebilir misiniz

Nightred

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Berk
öncelikle herkeze merhaba 15 gün önce kasamın sıvı soğutmasında sorun çıktı garantiye gönderdim test etmişler sorun yok diye geri göndermişler gittim teslim aldım taktım kasada gene işlemciyi soğutmadı ama ekran kartımda sorun yoktu geçen cumartesi vatanın müşteri hizmetlerini bida gitimde direk kasayı verdim bu gün aradılar ekran kartınızda sürücü kuruldunda ekran kartı görüntü vermiyor diye söylediler ekran kartı evga rtx 2070 super ve sonra garantiye gönderelim mi dediler bende gönderelim ozaman dedim adamlar sonra dediki kart eski olduğu için tamir edemeye bilirler yada değiştiremeyebilr ler büyük ihtimal para iyadesi yapıcak dediler bende 2020 kasımda pc toplamıştım ozaman bana ekran kartı 4750tl +kdv olarak satın almıştım bana kartın tamir edilmesse o ücretin iade edilceğini söylediler bende şimdi üstüne ekleyerek i510600k işlemcimle dar boğaz yapmayacak ekran kartı arıyorum ne olur ne omaz diye hangi ekran kartlarını önerebilirsiniz yardımınıza ihtiyacım var.

kaanalpay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kaan Alpay
3060 ti alabilirsin ama şuan fiyatı baya pahalı

Tataer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Mehmet Ali
öncelikle herkeze merhaba 15 gün önce kasamın sıvı soğutmasında sorun çıktı garantiye gönderdim test etmişler sorun yok diye geri göndermişler gittim teslim aldım taktım kasada gene işlemciyi soğutmadı ama ekran kartımda sorun yoktu geçen cumartesi vatanın müşteri hizmetlerini bida gitimde direk kasayı verdim bu gün aradılar ekran kartınızda sürücü kuruldunda ekran kartı görüntü vermiyor diye söylediler ekran kartı evga rtx 2070 super ve sonra garantiye gönderelim mi dediler bende gönderelim ozaman dedim adamlar sonra dediki kart eski olduğu için tamir edemeye bilirler yada değiştiremeyebilr ler büyük ihtimal para iyadesi yapıcak dediler bende 2020 kasımda pc toplamıştım ozaman bana ekran kartı 4750tl +kdv olarak satın almıştım bana kartın tamir edilmesse o ücretin iade edilceğini söylediler bende şimdi üstüne ekleyerek i510600k işlemcimle dar boğaz yapmayacak ekran kartı arıyorum ne olur ne omaz diye hangi ekran kartlarını önerebilirsiniz yardımınıza ihtiyacım var.
Garantisi devam ediyorsa seve seve değiştirecekler isterse ekran kartının fiyatı 100.000 tl artsın bu senin sorunun değil, garantinin olayı zaten ürünün belli bir süre içinde bir sorunla karşılaşılması durumunda değişim yada tamir edilmesidir. Yoksa para iadesi olacaksa, garantili değil para iadeli satsınlar saçmalığa bak kabul etme para iadesini sakın , durumun üstüne git , haklarını öğren.

Nightred

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garantisi devam ediyorsa seve seve değiştirecekler isterse ekran kartının fiyatı 100.000 TL artsın bu senin sorunun değil, garantinin olayı zaten ürünün belli bir süre içinde bir sorunla karşılaşılması durumunda değişim yada tamir edilmesidir. Yoksa para iadesi olacaksa, garantili değil para iadeli satsınlar saçmalığa bak kabul etme para iadesini sakın , durumun üstüne git , haklarını öğren.
Yanıtınız için teşekkür ederim konuyu Şubat ayında açtım ondan sonra vektron daki arkadaşlara konu hakkında bilgi verdim yardımcı oldur kartı değişdiler

Top Bottom