Neler Yeni

İncehesap ekran kartı değişim

ViruScan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen
26.05.2023 tarihinde Asus yetkili servisinden Asus ROG Strix OC ROG-STRIX-RX6750XT-O12G-GAMING 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartımın değişimi için DOA raporu İncehesap firması tarafından değişim olarak sonuçlandı. Bugün itibariyle(46. Gün) ekran kartı hâlâ stoklarda olmadığını ve tedarikçi firma ile görüşmem gerektiğini söylediler. Bugün Öğleden sonra tedarikçi firma olan Koyuncu iletişim ile görüştüm ve bana dedikleri "incehesap firması sizi oyalıyor. Bu ürünü biz 1 senedir tedarik etmiyoruz, elimizde bulunmuyor." oldu. Daha sonrasında ise incehesap yetkili servisini(Oksid Bilişim Teknoloji) söyleyerek, "Bizler tedarik ettiğimiz herhangi bir ürünü ilk önce Oksid Bilişim Teknoloji'ye satarız onlar ise İncehesap firmasına satar." diye saçma bir cümle kullandı. Bende, eğer siz tedarikçi firma iseniz bu ürünü satıcı firma veya yetkili servis değil sizin tedarik etmeniz gerekir dedim. Ve sürekli bana İncehesap firmasına gitmeniz gerekiyor Ya da para iadesi veya muadil ürünü kabul etmeniz gerekiyor dediler. Kısacası son kullanıcı olarak mağdur olmaktan bıktım. 3 tane firmayla görüşme sağladığımda bütün hepsinin yönlendirdıgı tek yer Tedarikçi firma.Bu kadar süre beklememin iş hayatıma zararını düşünebilirsiniz. İşin özeti ben muadil ürün olan Asus markasını değil de MSI veya XFX markasını seçme şansım var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
Muadil olarak onlar ürün sunuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,621
Üyeler