Neler Yeni

Çözüldü✓ RTX 3060 Dual vs Ventus X3 Hangi ekran kartı sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ufuk Çalışkan
Hangi ekran kartı daha iyi kötü yanlari nelerdir paylaşırsanız sevinirim.

Ekler

• Screenshot_2022-11-23-00-00-27-690_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-11-23-00-00-27-690_com.android.chrome.jpg
    618.9 KB · Hit: 48

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,945
İsim
tümen dağ
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ufuk Çalışkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne oldu biliyor musun ggentr den easter gamer tve 8 sistemini sipariş verdim kasada asus 3060 ve i3 12100f var sonra itopyaya baktım aynı paraya MSI 3060 ve i5 11 nesil sonra desteğe yazdim para iadesi için onlarin da para iadesi genelde çok gecikiyormus uzun zamandır PC istoyorum ve olan sanssizliga bak büyük ihtimalle benim param gelnee kadar itopyadaki sistemin stoğu kalmaz ve param geldiği zmaan siparis iptal ettiğim için gaming gentr deki sistemin de stoğu kalmamış olur ne yapacağımı bilmiyorum büyük ihtimalle yarın canlı desteği arayıp iade talep edilen 1 2 gün içinde helmessede sipariş iptalini iptal ettirip gamingentr deki sistemi alacağım çok kötü bı durum yaa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ekran kartlarının özelliklerini tam bilmiyorum ama bu paralarda 3060 ti falanda var gigabyte nin bak istersen.
Yok knk hazır sistem alacağım o yüzden sordum yinede saol

Mr_Alpha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet İçen
Ne oldu biliyor musun ggentr den easter gamer tve 8 sistemini sipariş verdim kasada asus 3060 ve i3 12100f var sonra itopyaya baktım aynı paraya MSI 3060 ve i5 11 nesil sonra desteğe yazdim para iadesi için onlarin da para iadesi genelde çok gecikiyormus uzun zamandır PC istoyorum ve olan sanssizliga bak büyük ihtimalle benim param gelnee kadar itopyadaki sistemin stoğu kalmaz ve param geldiği zmaan siparis iptal ettiğim için gaming gentr deki sistemin de stoğu kalmamış olur ne yapacağımı bilmiyorum büyük ihtimalle yarın canlı desteği arayıp iade talep edilen 1 2 gün içinde helmessede sipariş iptalini iptal ettirip gamingentr deki sistemi alacağım çok kötü bı durum yaa.

Pardon düşünemedim, hayırlı olsun şimdiden o zaman. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ufuk Çalışkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ah be kanka keşke hayırlı olabilse uzun yazıyı okumadın galiba😮‍💨

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ufuk Çalışkan
Kanka ventus 3 fanlı modeli dual soğutmasiyla ayni ayriyetten fiyat avantaji var görünüşüde güzel alcaksan ventus al
her şey gamingentr ye bağlı knk üstteki uzun yazıyı okursan anlarsın çok salaklık yaptım

abcdefg1234

80+ Silver

12100f le 11400f oyun performansında aynı diyebiliriz. Ayrıca 12100f daha ileriye dönük. Hiç iadeyle falan uğraşmayın. 12100F ve 3060 arasında darboğaz falanda olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ufuk Çalışkan
İade talebinde bulundum yarın canlı desteği arayacağım eğer 1 2 gün icerisinde yollayabilirlerse itopyadaki sistemi alırım o zamana kadar geleceğini sanmıyorum ama paranın gelmezse eğer iade talebinj iptal ettirp o sistemi alırım artık yapacak bişey yok

abcdefg1234

80+ Silver
İade talebinde bulundum yarın canlı desteği arayacağım eğer 1 2 gün icerisinde yollayabilirlerse itopyadaki sistemi alırım o zamana kadar geleceğini sanmıyorum ama paranın gelmezse eğer iade talebinj iptal ettirp o sistemi alırım artık yapacak bişey yok
Bir kere iade talebi oluşturduğunuzda geri alamıyorsunuz haberiniz olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,118
Üyeler
143,998
Son üye
grkndgn35
Top Bottom