Neler Yeni

Rtx 3060 mı rx 6700 xt mi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,248
İsim
Olcay akbulut
Uyguladın mı?
he yok benim sorunum wattman ile ilgili değildi

Passamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Passamet
Çöp çünkü, sen de yazılımı çöp olan bir markanın avukatlığını üstlenmeye çalışan birisin belli ki. Ben kullandım, çok çektim ve bir daha AMD'ye bulaşmam. İnsanları da uyarıyorum benim gibi sorunlar yaşamasın diye. Ama sen AMD yazılım bakımından çöp olduğu hâlde yokmuşçasına davranıyorsun, yazık kafana.
Okuduğunu anlamayan bir varlıksın. AMD al demiyorum, SEÇENEKLERİN var diyorum. Her driver sürümü de sorunlu değil. Bende RX 6600 var, sorunlu driver de kullandım sorunsuzunu da kullandım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

he yok benim sorunum wattman ile ilgili değildi
Nedir hocam sorun?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,248
İsim
Olcay akbulut
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can
İlgilendiği Kategoriler
Comics
Okuduğunu anlamayan bir varlıksın. AMD al demiyorum, SEÇENEKLERİN var diyorum. Her driver sürümü de sorunlu değil. Bende RX 6600 var, sorunlu driver de kullandım sorunsuzunu da kullandım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nedir hocam sorun?
Sen neden bu kadar sinirli ve saldırgansın ya? Tamam güle güle kullan AMDciğini neden bu kadar içerledin ve püskürüyorsun ki? Sakin ol ve dışarıya çıkıp biraz hava al.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Rtx 3060 al bence msı gamıng z trıo 3070 kullanıyorum donanımsal yazılımsal olarak aşırı iyi rtx teknolojisi de baya iyi kullanmak istersen iş bakımından amd den daha güçlü render after effects premier media encoder oyun bakımından nvida reflex ile oyunlarında da işe yarar 1 kere alıyorsun güzel al bence

Passamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Passamet
Sen neden bu kadar sinirli ve saldırgansın ya? Tamam güle güle kullan AMDciğini neden bu kadar içerledin ve püskürüyorsun ki? Sakin ol ve dışarıya çıkıp biraz hava al.
Dostum emin ol arkada mozart açık ve keyfime bakıyorum. Sinirli falan değilim, kimseyi yanlış yönlendirme. Ben, her zaman seçimlerin sonuçları olduğuna inanıyorum. Bu kartı alırsan böyle bu kartı alırsan böyle olur demeni istiyorum. Çünkü sadece bir tanesi översen yanlış yönlendirmiş olursun.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,248
İsim
Olcay akbulut
Nasıl bir sorun? Bu arada sadece wattman' ı değil zibilyon tane sorunu çözersin bu minik konuyla

geçenlerde konusunu açmıştım

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can
İlgilendiği Kategoriler
Comics
Dostum emin ol arkada mozart açık ve keyfime bakıyorum. Sinirli falan değilim, kimseyi yanlış yönlendirme. Ben, her zaman seçimlerin sonuçları olduğuna inanıyorum. Bu kartı alırsan böyle bu kartı alırsan böyle olur demeni istiyorum. Çünkü sadece bir tanesi översen yanlış yönlendirmiş olursun.
1667920779926.png
Peki dostum iyi "Mozart" dinlemeler. 🤣

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer

tosunum

80+
Yaklaşık 3 aydır 6700xt kullanıyorum. Hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,299
Üyeler
142,714
Son üye
Antiwasawas
Top Bottom