Neler Yeni

rtx 3060 ryzen 5 5600 KAÇ FPS METNİ OKUYUN

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
rtx 3060 ryzen 5 5600 valorant ta Kaç FPS Alıyor ve piyasadaki oyunlarin hepsinin' video kaydi açsamda oynarmi selam ben bu sistemi alcam ama kararsiz kaldim oyun testlerinde sistem 400 fps alirken gaming gen gibi yerlerde dusuk gosteriyor canli oyun testlerinde de de ayri gosteriyor biri 400 fps den inmiyor biri 200 fps biri 320 yardim lazim ve sadece valo da deyil butun oyunlarda boyle yardima ihtiyacim var tam olarak ka. fps aliyor ve diyer oyunlarda mesela rainbow falan yani bunu g,rebilce[im bi liste falan varsa ark gibi oyunlari veya yeni nesil oyunlari yuksek grafik 60 fps rahat oynatirmi bunu ogrenmek istiyorum bide YAZIYI OKUMADAN CEVAPLANDIRAN ARKADAŞLAR LÜTFEN OKUYUN ALDINMI GÖRÜRSÜN DİYENA ARKADAŞLAR DİREK YAZMASIN UĞRAŞTIRMASIN

Son düzenleme:

Az biraz sakin

80+ Bronze
rtx 3060 ryzen 5 5600 valorant ta Kaç FPS Alıyor ve piyasadaki oyunlarin hepsinin' video kaydi açsamda oynarmi selam ben bu sistemi alcam ama kararsiz kaldim oyun testlerinde sistem 400 fps alirken gaming gen gibi yerlerde dusuk gosteriyor canli oyun testlerinde de de ayri gosteriyor biri 400 fps den inmiyor biri 200 fps biri 320 yardim lazim ve sadece valo da deyil butun oyunlarda boyle yardima ihtiyacim var tam olarak ka. fps aliyor ve diyer oyunlarda mesela rainbow falan yani bunu g,rebilce[im bi liste falan varsa ark gibi oyunlari veya yeni nesil oyunlari yuksek grafik 60 fps rahat oynatirmi bunu ogrenmek istiyorum bide
piyasadaki bütün oyunları video çekeceğin şekilde oynatır ayriyeten daha düzgün yazın sorunlarınızı lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
piyasadaki bütün oyunları video çekeceğin şekilde oynatır ayriyeten daha düzgün yazın sorunlarınızı lütfen
SAOLUN AMA BENİM ASIL SORUM MESELA BAZI CANLI TESTLERDE 200 YOUTUBEDEKİ TESLERDE KÖTÜ GAMİNG GEN GİBİ YERLERDE ÇOK İYİ GÖSTERİLİYOR YANİ BEN BU SİSTEMİN TAM FPS Yİ NERDEN GÖREBİLİRİM

Obito Uchiha

80+ Silver
ZTN ONA GÖRE ALCAM KNK SATIN ALINCA ZTN GÖRCEM AMA ALMADAN ÖNCE EN İYİ TERCİİHİ YAPMAM LAZIM DEME
Caps kapatmalısın, YouTube yazıyorsun ardından çıkan ekrana sistem özellikleri ve istediğin oyunu yazıyorsun sonra bir bakıyorsun karşında o oyunun testleri var. Gaming Gen gibi yerlerde çok iyi falan demişsin fakat kimse kendi cihazını kötülemez çoğu yer maksimum gördüğü değerleri yazıyor.

El-Turco

80+ Bronze
dostum r5 5500 4.2ghz de çalışıyor var bende 250+ 350-400 stabil oynuyorum pny rtx3060 var 16gb 3200mhz ram, çok fazla fark olmaz ama r5 5600 sadece bir tık daha iyi fps alır bilgin olsun valoda 144 monitörüm var sıkıntı yaşamadım (bi zahmet :D)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Caps kapatmalısın, YouTube yazıyorsun ardından çıkan ekrana sistem özellikleri ve istediğin oyunu yazıyorsun sonra bir bakıyorsun karşında o oyunun testleri var. Gaming Gen gibi yerlerde çok iyi falan demişsin fakat kimse kendi cihazını kötülemez çoğu yer maksimum gördüğü değerleri yazıyor.
ANLAMIYORSUNUZ SANIRIM BEN DİYORUMKİ HER YERDE FPS FARKLI OLUYOR BU SİSTEM TAM OLARAK SANA SÖYLEMİYORUM BU SİSTEMİ OLANLARA SORUYORUM

Hanaz

80+ Silver
rtx 3060 ryzen 5 5600 valorant ta Kaç FPS Alıyor ve piyasadaki oyunlarin hepsinin' video kaydi açsamda oynarmi selam ben bu sistemi alcam ama kararsiz kaldim oyun testlerinde sistem 400 fps alirken gaming gen gibi yerlerde dusuk gosteriyor canli oyun testlerinde de de ayri gosteriyor biri 400 fps den inmiyor biri 200 fps biri 320 yardim lazim ve sadece valo da deyil butun oyunlarda boyle yardima ihtiyacim var tam olarak ka. fps aliyor ve diyer oyunlarda mesela rainbow falan yani bunu g,rebilce[im bi liste falan varsa ark gibi oyunlari veya yeni nesil oyunlari yuksek grafik 60 fps rahat oynatirmi bunu ogrenmek istiyorum bide
Kanka ben bazı yazılımıda kullanıyorum 420

Obito Uchiha

80+ Silver
ANLAMIYORSUNUZ SANIRIM BEN DİYORUMKİ HER YERDE FPS FARKLI OLUYOR BU SİSTEM TAM OLARAK SANA SÖYLEMİYORUM BU SİSTEMİ OLANLARA SORUYORUM
Dostum galiba düşünemiyorsun, her yerde farklı olabilir bu gayet normal ayrıca internetten araştırdığında sana farklı kişiler cevap vermiyor aynı sistemi kullanan insanlar cevap veriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
Dostum galiba düşünemiyorsun, her yerde farklı olabilir bu gayet normal ayrıca internetten araştırdığında sana farklı kişiler cevap vermiyor aynı sistemi kullanan insanlar cevap veriyor.
SEN ANLAMIYORSUN HERALDA VEREMEZ AYNI SİSTEM VERİRSE EN FAZLA 20 30 FPS ARALIKLARDA FARKLI VERİR 200 İLE 100 FPS VEREMEZ BEN BUNUN ARASINDA KALDIM HALA
Mesaj otomatik birleştirildi:

youtube>arama kısmı>ryzen 5 5600 + rtx 3060>izlemek
SEN ANLAMAMAK OKUMADAN CEVAPLAMAK OK

Obito Uchiha

80+ Silver
SEN ANLAMIYORSUN HERALDA VEREMEZ AYNI SİSTEM VERİRSE EN FAZLA 20 30 FPS ARALIKLARDA FARKLI VERİR 200 İLE 100 FPS VEREMEZ BEN BUNUN ARASINDA KALDIM HALA
Artık caps kapat ve yazdıklarımı tekrar okumanı tavsiye ederim, umarım istediğine ulaşırsın. İyi günler dilerim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,688
Üyeler
140,682
Son üye
xPuuL
Top Bottom