Neler Yeni

rtx 3060 ryzen 5 5600 KAÇ FPS METNİ OKUYUN

Bankerr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Ahmet
SEN ANLAMIYORSUN HERALDA VEREMEZ AYNI SİSTEM VERİRSE EN FAZLA 20 30 FPS ARALIKLARDA FARKLI VERİR 200 İLE 100 FPS VEREMEZ BEN BUNUN ARASINDA KALDIM HALA
Mesaj otomatik birleştirildi:

SEN ANLAMAMAK OKUMADAN CEVAPLAMAK OK
uykun gelmiş galiba diyorumki izlediğin videoki fps değerleri aldığın zamanda aynısı olarak gelicek az olması bi sorun olamaz sistem o kadar fps veriyodur demekki

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
Artık caps kapat ve yazdıklarımı tekrar okumanı tavsiye ederim, umarım istediğine ulaşırsın. İyi günler dilerim.
OKUYORUM 1. CAPS NİYE KAPATAYİM BENİM KLAVYE İNGİLİZCE YAZIYOR CAPS AÇINCA NORMAL YAZIYOR 2 AYNI ÇÖZÜNÜRLÜK VE AYNI SİSTEMLE

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
OKUYORUM 1. CAPS NİYE KAPATAYİM BENİM KLAVYE İNGİLİZCE YAZIYOR CAPS AÇINCA NORMAL YAZIYOR 2 AYNI ÇÖZÜNÜRLÜK VE AYNI SİSTEMLE
Kardeşim rahatsiz mısın caps demek bağırdığını kaba ve saygisiz bir üslup icerisinde oldugunu gösteriyor internet aleminde okulda bile öğretiyorlar artik BÜYÜK HARFLERLE YAZDIĞINDA BIRINE BAĞIRIYOR OLUYORSUN ANLADIN MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
Kardeşim rahatsiz mısın caps demek bağırdığını kaba ve saygisiz bir üslup icerisinde oldugunu gösteriyor internet aleminde okulda bile öğretiyorlar artik BÜYÜK HARFLERLE YAZDIĞINDA BIRINE BAĞIRIYOR OLUYORSUN ANLADIN MI?
KNK BENİM KLAVYEM İNGİLİZCE TÜRKCE ÇEVİREMEDİM BÜYÜK HARFLARLE YAZINCA TÜRKCEYE DÖNÜYOR KİMSEYE BAĞIRDIĞIM VEYA KABA KONUŞTUĞUM YOK

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
KNK BENİM KLAVYEM İNGİLİZCE TÜRKCE ÇEVİREMEDİM BÜYÜK HARFLARLE YAZINCA TÜRKCEYE DÖNÜYOR KİMSEYE BAĞIRDIĞIM VEYA KABA KONUŞTUĞUM YOK
Hala caps açık yazıyorsun tilt oluyor insanlar yanlış yaz kötü yaz ama capsi kapa artik bu sekilde kimse yardimci olmaz

Technopat adminleri olsa evini basıp etkisiz hale getirmislerdi seni burası yine insaflı :)

Obito Uchiha

80+ Silver
Hala caps açık yazıyorsun tilt oluyor insanlar yanlış yaz kötü yaz ama capsi kapa artik bu sekilde kimse yardimci olmaz
Keşke sadece Caps olsa sorun, adama yardım etmeye çalışıyorum adam oradan sen anlamıyorsun galiba diyerek çıkıyor. Bir kere düzgünce okusa yada düşünse cevap zaten ortada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent

Technopat adminleri olsa evini basıp etkisiz hale getirmislerdi seni burası yine insaflı :)
KNK İ HARFİ YOK ÇOĞU TUŞLAR KARIŞIK UĞRAŞAMAM

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
Keşke sadece Caps olsa sorun, adama yardım etmeye çalışıyorum adam oradan sen anlamıyorsun galiba diyerek çıkıyor. Bir kere düzgünce okusa yada düşünse cevap zaten ortada.
Ben saldım ugrasmicam son mesaja baksana yastığı ısırıyorum sinirden

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
KNK ANLAMIYONUZMU BAK CİDEN ŞİMDİ SİNİR OLMAYA BAŞLADIM YETER PC MİN SUÇUYLA NAPİYİM BEN

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks

Obito Uchiha

80+ Silver
KNK İ HARFİ YOK ÇOĞU TUŞLAR KARIŞIK UĞRAŞAMAM
Tamam kanka, sen karışık harflerle uğraşmıyorsan bende senle uğraşmayacağım. Yardım etmeye çalışıyorum, anlattım iki kere yukarıda hala aynı şeyi söylüyorsun anlamadım. Her sitede farklı olabilir ki her site doğru diye bir şey de yok. Bilgisayar alma serüveninde sana başarılar dilerim.

Top Bottom