Neler Yeni

Rehber RTX 3070 Modeller Seviye Sıralaması|Tier List

Bir sonraki seri hangi kart olmalı?

• Oy kullanan toplam üye
    65
  • Anket kapatıldı .

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

ferx1111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Ferit Çınar
gaming x orta seviye gördükten sonra ciddiye almadım şimdi ıqıklı mışıqlı moruq heee diyen arkadaşlar gelmesin diğerleri de ışık taksaydı o zaman ayrıca her şey ışık değil bileşenleri çok kaliteli performans ve soğutma olarak en tepe seviye kartlardandır kendisi şimdi testlerde sıcak diyenler de gelmesin kartın fanları çok yavaş çalışıyor çünkü diğer kartlarla aynı db ye gelicek şekilde ayarlasak kart buz gibi olur

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,107
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
gaming x orta seviye gördükten sonra ciddiye almadım şimdi ıqıklı mışıqlı moruq heee diyen arkadaşlar gelmesin diğerleri de ışık taksaydı o zaman ayrıca her şey ışık değil bileşenleri çok kaliteli performans ve soğutma olarak en tepe seviye kartlardandır kendisi şimdi testlerde sıcak diyenler de gelmesin kartın fanları çok yavaş çalışıyor çünkü diğer kartlarla aynı db ye gelicek şekilde ayarlasak kart buz gibi olur
PCB yapısı yüzünden üste almadım. 450W verebiliyor. Örnek için GameRock 600W veriyor.

T.P.G.

80+ Titanium
PCB yapısına baktın mı? Gaming X kartı demem ben buna, Gaming X görünümlü Ventus olmuş bu bildiğin.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Top Bottom