Neler Yeni

RTX 4060 laptop için beklemelimiyim?

RoXaRy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ercan demir
Merhaba arkadaşlar 22 şubattan beri 4000 serisi laptopları inceliyorum ilk msilar çıktı saçma fiyatlara sonra asusun rog modelleri msi a göre çok daha uygun fiyatla çıkmaya başladı. Aslında ben rog strix 4060 veya 4070 bir laptop almak istiyorum ancak daha uygun fiyat performans urunu olursa onlarıda değerlendiririm başka marka da olabilir yani ama asıl istediğim rog modeller o ayrı :D Bugün gördüğüm şöyle bi rog laptop var; https://www.gpnteknoloji.com/urun/a...gb-ram-512gb-ssd-8gb-rtx4060-16-inc-fhd-165hz şuan fiyatı bana uygun geldi ancak daha acer lenovo hp monster vesaire gibi markalar bilgisayarlarını çıkarmadı (4000 serisi için diyorum). Eğer bu markalar pclerini çıkarmadan alırsam pişman olacağım gibi geliyor belki çok daha uygun fiyatlı pc çıkarıcaklar hatta belki 40k civarına 4070li laptop bulurum diye de düşünmeden edemiyorum. Birde ben asusun 18 inc ve numpadi olan modelini istiyorum bu linkteki model hem 16 ınc hem numpadsiz aslında numpadi varda mousepad yerinde çıkıyor ayrıyeten. Sizce ne yapmalıyım? Sonradan fiyatı artar diyede korkuyorum.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Hocam asusun modellerini diğer markalarınkiyle karıştırmanızı önermem, asus için fiyatı bence güzel ancak bekleyebilirseniz yeni modeller geldikçe fiyatlar inebilir. Ama şuanda alsanız üzülceğini sanmıyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,142
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Bence diğer modellerin fiyatı 1 tık daha düşük olur ama bilemeyiz. Karar sizin.

• Beğen

RoXaRy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ercan demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam asusun modellerini diğer markalarınkiyle karıştırmanızı önermem, asus için fiyatı bence güzel ancak bekleyebilirseniz yeni modeller geldikçe fiyatlar inebilir. Ama şuanda alsanız üzülceğini sanmıyorum.
Asus'un rog serisi elbette ki üst seviye bence de ama tuf serisi kötü bana göre mesela bu arada laptoplar için konuşuyorum ekran kartı vesaire gibi durumlarda tuf gayet iyi, ancak lenovonun legion serisi acerin predator serisi gibi modellerde gayet iyi burada dikkat edeceğim konu aslında fiyat performans oranı mesela lenovo aynı özelliklerde bir laptop çıakrtır ama fiyatı çok daha uygun olur o zaman ona yönelirim ama eşit özelliklerde eşit fiyatlar olursa rog alırım tabi ki, birde dediğim gibi 16 inç ve numpadsiz olması çok hoşuma gitmiyor gerçi monitor ile kullanacağım ama yine de içime sinsin istiyorum sonuçta her sene yeni bilgisayar almıyoruz :D

• Beğen
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Asus'un rog serisi elbette ki üst seviye bence de ama tuf serisi kötü bana göre mesela bu arada laptoplar için konuşuyorum ekran kartı vesaire gibi durumlarda tuf gayet iyi, ancak lenovonun legion serisi acerin predator serisi gibi modellerde gayet iyi burada dikkat edeceğim konu aslında fiyat performans oranı mesela lenovo aynı özelliklerde bir laptop çıakrtır ama fiyatı çok daha uygun olur o zaman ona yönelirim ama eşit özelliklerde eşit fiyatlar olursa rog alırım tabi ki, birde dediğim gibi 16 inç ve numpadsiz olması çok hoşuma gitmiyor gerçi monitor ile kullanacağım ama yine de içime sinsin istiyorum sonuçta her sene yeni bilgisayar almıyoruz :D
Hocam numpada çok takılmışsınız, ben tkl klavye kullanıyorum gerçekten çok çok nadir arıyorum. Benim asusdan kastım zaten rog serisi tuf değildi :D. Rog için fiyatı kötü değil firma fiyatları düzgün getiriyor. Tablet modeli yurt dışında 2200 dolar mesela bize 45K ya gelmiş. Vergisi ve karını da düşünürsek iyi.

Top Bottom