Neler Yeni

RTX 4060 mı RX6600 mü kararsızım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,567
İsim
Emre
Discord
necromancerr
teşekkürler peki bu sisteme şuanki harddiskimi takabilirmiyim ssd yükseltmeye gerek kalmaz böylece
sistem gelince elinizde sata kablosu varsa eğer ufak olan takabilirsiniz montajını çok gözükmeyen yerlere yaparsanız daha göze hitap eder. Şimdiden hayırlı olsun. :)

Serkan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Serkan Kalaycı
sistem gelince elinizde sata kablosu varsa eğer ufak olan takabilirsiniz montajını çok gözükmeyen yerlere yaparsanız daha göze hitap eder. Şimdiden hayırlı olsun. :)
çok teşekkürler inşallah nasip olur, kusura bakmayın hocam çok soru sordum ama bu indirim ne zamana kadar geçerli biliyor musunuz?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,567
İsim
Emre
Discord
necromancerr
çok teşekkürler inşallah nasip olur, kusura bakmayın hocam çok soru sordum ama bu indirim ne zamana kadar geçerli biliyor musunuz?
Sistemin stokları bitene kadar yada belirli parçalar bitince muadilleri daha pahalıysa mesela arkadaşımın sene başında 30k ya aldığı sistem şuanda 35k dan satılıyor (Sunrise 7500f sistem)

Serkan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Serkan Kalaycı
Sistemin stokları bitene kadar yada belirli parçalar bitince muadilleri daha pahalıysa mesela arkadaşımın sene başında 30k ya aldığı sistem şuanda 35k dan satılıyor (Sunrise 7500f sistem)
çok teşekkür ederim hocam çok sağolun alabilirsem en kısa zamanda almayı düşünüyorum bu sistemin özelleştirilmişini teşekkürler tekrardan iyi geceler :)

Serkan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Serkan Kalaycı
hocam suan sisteme zam gelmis gözüküyor benim şansa zaten 😄

Son düzenleme:

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,567
İsim
Emre
Discord
necromancerr
hocam suan sisteme zam gelmis gözüküyor benim şansa zaten 😄
Donanım arşivi sistem çıkarıcak 4060Ti ile eğer botlarla yarışabilirim derseniz onu bekleyebilirsiniz eğer uğraşmam derseniz üstte zaten konuştuğumuz sistemi özelleştirerek alabilirsiniz

Serkan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Serkan Kalaycı
Donanım arşivi sistem çıkarıcak 4060Ti ile eğer botlarla yarışabilirim derseniz onu bekleyebilirsiniz eğer uğraşmam derseniz üstte zaten konuştuğumuz sistemi özelleştirerek alabilirsiniz
o konuştuğumuz sisteme zam gelmiş zaten hocam gaming gen deki

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
YUNUS
Bence Bekle Bugun Abdullah Bey instagramda Paylasim YaptinYakında sistem video su geliyor.. Ve Bunun gibi bir çok Yayinci Vede Kurumlar İndirimler yapiyor Sık dişini Takipte kal
Bu arada Bende 4060 derdim

Serkan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Serkan Kalaycı
Bence Bekle Bugun Abdullah Bey instagramda Paylasim YaptinYakında sistem video su geliyor.. Ve Bunun gibi bir çok Yayinci Vede Kurumlar İndirimler yapiyor Sık dişini Takipte kal
Bu arada Bende 4060 derdim
cok cabuk bitiyor hocam öyle yetisebilecegimi pek sanmıyorum bekledikcede diger sistemlerede zam geliyor

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
YUNUS
cok cabuk bitiyor hocam öyle yetisebilecegimi pek sanmıyorum bekledikcede diger sistemlerede zam geliyor
Tabi hocam Oda var ama Bence Ekran karti İşlemci Ve Ram leri 2. Elden Toplayıp
Diğer bileşenleri Sıfır olarak Alsan Daha uyguna gelir.
2. Elde 2..3 Aylik az kullanilmış Garantisi devam eden çok ürün var.
Tavsiye ederim. Piyasa Şuanda Çok uygun 2. Elde

Serkan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Serkan Kalaycı
Tabi hocam Oda var ama Bence Ekran karti İşlemci Ve Ram leri 2. Elden Toplayıp
Diğer bileşenleri Sıfır olarak Alsan Daha uyguna gelir.
2. Elde 2..3 Aylik az kullanilmış Garantisi devam eden çok ürün var.
Tavsiye ederim. Piyasa Şuanda Çok uygun 2. Elde
hangi siteyi onerirsiniz 2. el icin

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Zeynep koçak
bunu özelleştirip işlemci 5600 yap 900tl farkla 4060ti almış olursun hatta anakartıda 215tl farkla b550 yap
bunu özelleştirip işlemci 5600 yap 900tl farkla 4060ti almış olursun hatta anakartıda 215tl farkla b550 yap
Ya bende bu arkadaş gibi arıyorum da galax ekran kartı üreticisi nasıldır ki? Msi Asus gibi üreticiler bu markadan 3-4 bin daha pahalı oluyor

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,567
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ya bende bu arkadaş gibi arıyorum da galax ekran kartı üreticisi nasıldır ki? Msi Asus gibi üreticiler bu markadan 3-4 bin daha pahalı oluyor
Hocam asus msi genelde marka şişirmeside oluyor özellikle alt modellerinde 4060 4060Ti 4070 gibi modellerde zaten kartlar aman aman ısınmıyor sadece tasarım ve markaya para veriyorsunuz diyeyim galaxın distibütörü zaten gaming genin kendisi ki galaxın 4070 modeli arkadaşımda var sorunsuz sıkıntısız coil whinesiz kullanıyor

Top Bottom