Neler Yeni

RTX 4060 ve ryzen 5 5600lü sistem açıklamaya bakın alınır mı?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,122
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Gilbert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit Çelik
Hangi sistemi aldınız link atabilir misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemciyi 5600 yaptım ssdyi adata yaptım anakarti bir tık yukselttim

Gilbert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit Çelik
Bugün geldi arkadaşlar akşam kurulumunu yapacağım gelen var mı başka satın alıpta?

Gilbert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit Çelik
Konuyu tekrar hortlatıyorum ama öncelikle öneren herkese teşekkür ederim yüksek fpsler görüyorum ve işlemci istieyen basit oyunlarda lol valo gibi 60-65 derecede takılıyo stok fan ben yine de ekstra hava soğutucu almıştım çok güzel bi sistem lolde fps ultra ayarlarda 350 400 arası gidip geliyor bilginiz olsun satıcı da çok kaliteli kargolamış sorun yaşamadım @Necromancerr hocama ayrıca teşekkür ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
ismet karagücük
soru cevap kısmında yazmışlar parçalar o kadar da kötü değil ssdsi iyi psu iyi anakart giriş seviyesi üzmez ekran kartı inno3d bir tık garibime gitti ama kötü değil gibi duruyor soğutma bloğu büyük ve çift fanlı asus msi kadar kaliteli olur mu bilmem ama intel işlemcili işletim sistemi almak yerine bunu almak daha mantıklı çünkü bu yükseltmeye müsait olur o anakartla ryzen 7ye kadar desteklersin intelde pin uyumu anakart uyumu falan kovalaman gerekecek

Rotlive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Barış Zorbek

İstediğiniz özelleştirmeleri yaparak bunu almanızı öneririm. (RAMleri xpg, Anakartı msi ssdyi crucial yapabilirsiniz)

Gilbert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit Çelik
soru cevap kısmında yazmışlar parçalar o kadar da kötü değil ssdsi iyi psu iyi anakart giriş seviyesi üzmez ekran kartı inno3d bir tık garibime gitti ama kötü değil gibi duruyor soğutma bloğu büyük ve çift fanlı asus msi kadar kaliteli olur mu bilmem ama intel işlemcili işletim sistemi almak yerine bunu almak daha mantıklı çünkü bu yükseltmeye müsait olur o anakartla ryzen 7ye kadar desteklersin intelde pin uyumu anakart uyumu falan kovalaman gerekecek
Arkadaşlar yanlış anladınız konu çözüldü rtx 4060ti sistem aldım gaminggenden.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,122
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Konuyu tekrar hortlatıyorum ama öncelikle öneren herkese teşekkür ederim yüksek fpsler görüyorum ve işlemci istieyen basit oyunlarda lol valo gibi 60-65 derecede takılıyo stok fan ben yine de ekstra hava soğutucu almıştım çok güzel bi sistem lolde fps ultra ayarlarda 350 400 arası gidip geliyor bilginiz olsun satıcı da çok kaliteli kargolamış sorun yaşamadım @Necromancerr hocama ayrıca teşekkür ediyorum
Hayırlı olsun tekrardan :love:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,336
Üyeler
142,897
Son üye
Yoqsa
Top Bottom