Neler Yeni

RTX 4070 Super hazır sistem karşılaştırması

Sobaru33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Kaan

Ekler

• Screenshot_20240905_232825.jpg
    Screenshot_20240905_232825.jpg
    326.7 KB · Hit: 36

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
özgür şimşek
Arkadaşlar herkese iyi forumlar, yardımınıza ve fikrinize ihtiyacım var. Ben bir sistem satın aldım. Aldığım sistemin linki.

https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/ fakat daha sonrasında

https://www.qp.com.tr/qp-aeon-amd-o...review&utm_source=youtube&utm_medium=pchocasi

bu sistemi gördüm ve kararsız kaldım iade edip almalı mıyım, aradaki 7bin tl lik fiyat farkına değer mi?

Aldığım sistemi özelleştirdim özelleştirilmiş hali aşağıdaki fotoğrafta belirttim.
bi de söyle aklınızı karıstırayım hocam.
anakart b650m-r ve kasa emin degilim ama cougar yapıcam galiba. Böyle almayı dusunuyorum.

Sobaru33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakart b650m-r ve kasa emin degilim ama cougar yapıcam galiba. Böyle almayı dusunuyorum.
Çok sağol hocam, bu destekten çok köstek gibi oldu ama hakkımızda hayırlısı olsun 😁😁

9x19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
erhan nalbantoğlu
knk anakartta neye dikkat ediyoruz bende bu sistemi almayı düşünüyorum

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
özgür şimşek
Çok sağol hocam, bu destekten çok köstek gibi oldu ama hakkımızda hayırlısı olsun 😁😁
kac gündür ben yandım sende yan biraz :D bi sistem alacam o ne olsun burası ne olsun derken suan 2 kasa arasında dusunuyom cougar mı msi mı diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk anakartta neye dikkat ediyoruz bende bu sistemi almayı düşünüyorum
bayadır sistem bakmadıgım icin bir sürü yenilik cıktı cokta anlamıyorum ama r hem yenilikci bi anakart hem serinmis hem de cift slot ssd ilerisi icin daha iyi bir anakart.

Sobaru33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar asıl sorum 7bin tl fiyat farkına Asus sistem almak mantıklı mı bunu merak ediyorum sadece

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
özgür şimşek
Vatandan gönderdiği arkadaşın ikisindende iyidir fp olarak
bana tek bisey söyle cougar mı msi mi alıcam artık yeter iki kasa icinde yeterli inceleme yok yabancılarda bile yüzeysel gecilmis
ben cougar düsünüyorum islemci sogutucu assassin alıcam zaten birde anakart r yaptıgım icin serinlik olarak idare eder.

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
özgür şimşek
Arkadaşlar asıl sorum 7bin tl fiyat farkına Asus sistem almak mantıklı mı bunu merak ediyorum sadece
attıgım sistemi alcaklar icin söylüyorum haberiniz olsun diye. bu sistemi alırsanız faturayı nvidia ya sanırım detaylar yazıyor ss olarak atarsanız, yeni cıkan wukon oyununu geforce üzerinden kod olarak ücretsiz veriyorlar nerden baksanız +2k demek bu da. oynarsınız oynamazsınız size kalmış tabii.

Arabasevdalısı

80+ Bronze
attıgım sistemi alcaklar icin söylüyorum haberiniz olsun diye. bu sistemi alırsanız faturayı nvidia ya sanırım detaylar yazıyor ss olarak atarsanız, yeni cıkan wukon oyununu geforce üzerinden kod olarak ücretsiz veriyorlar nerden baksanız +2k demek bu da. oynarsınız oynamazsınız size kalmış tabii.
Wukongu ben tamamı asus olmayan bu sistemdende aldım , incehesaptan aldığım sistemde

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
YAKUP CELIK
Wukongu ben tamamı asus olmayan bu sistemdende aldım , incehesaptan aldığım sistemde
hocam biraz daha detaylı anlatırmısınız veya kampanya bilgileri olan siteyi atarmisiniz

Top Bottom