Neler Yeni

RTX 4070 Super ile uyumlu işlemciler?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,509
İsim
Mehmet Aslan
Kral bide inno3d diye bilmiyorumda markayı onu Asus yapınc ane kadar oluyor bide 2tb SSD gerek yok bana 1tb yeterli bide 32 GB ram yapmam lazım gerisi güzel görüniyorda bilmiyorum markalarla çok içli dışlı değilim
inno3d sadece nvidia ya kart üreten Zotac çatısı altında olan bir üretici. Kartları gayet güzel soğutması da iyi. Bendede inno3d 4070 var memnunum kartımdan. Palitle arasında 8-10 derece arası sıcaklık farkı var. Asus seçersen 3500 civarı fiyat farkı oluyor bence asla değmez. En iyi şekilde böyle oluyor ram falan değişmeye kalkınca bütçeni aşıyor o yüzden böyle seçtim. 1 tb gen 4 üst seviye m2 ssd fiyatından daha ucuza 2 tb gen 4 orta seviye m2 ssd veriyorlar bence böylesi daha mantıklı. Zaten anakartında 3 tane m2 ssd yuvası var sonradan kendin de alabilirsin veya 2 tb olanı satıp 1 tb bişeyler alırsın. Güzel 32 gb ram seçmeye kalkınca 2000 lira civarı falan fark oluyor bu sebeple 16 gb ama güzel ram seçtim. Bütçe aşımını minimumda tutmaya çalıştım.

HayranAga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan
Parayı altına at bekle ocakta 4080 süper toplarsın (Yatırım tavsiyesi değildir!)
Yok kral para şuan yok zaten doğum günü vakti taksitle alacaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

inno3d sadece nvidia ya kart üreten Zotac çatısı altında olan bir üretici. Kartları gayet güzel soğutması da iyi. Bendede inno3d 4070 var memnunum kartımdan. Palitle arasında 8-10 derece arası sıcaklık farkı var. Asus seçersen 3500 civarı fiyat farkı oluyor bence asla değmez. En iyi şekilde böyle oluyor ram falan değişmeye kalkınca bütçeni aşıyor o yüzden böyle seçtim. 1 tb gen 4 üst seviye m2 ssd fiyatından daha ucuza 2 tb gen 4 orta seviye m2 ssd veriyorlar bence böylesi daha mantıklı. Zaten anakartında 3 tane m2 ssd yuvası var sonradan kendin de alabilirsin veya 2 tb olanı satıp 1 tb bişeyler alırsın. Güzel 32 gb ram seçmeye kalkınca 2000 lira civarı falan fark oluyor bu sebeple 16 gb ama güzel ram seçtim. Bütçe aşımını minimumda tutmaya çalıştım.
Kaç derece görüyorsun mesela inno3d ile kral bide bütçe aşımı boşver sen 32 GB yapabilirmisin sen onu aralığa çok var ben para biriktiririö o zamana kadar extra

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Doruk
Taksitle 55 e alacağın sistem bu faizlerde 65-70 e gelir taksitli alacaksan gaming gen tr den gönderdiğim sistem çok mantıklı çünki world karta vade farksız 6 taksit var yani ekstra faizsiz

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,509
İsim
Mehmet Aslan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaç derece görüyorsun mesela inno3d ile kral bide bütçe aşımı boşver sen 32 GB yapabilirmisin sen onu aralığa çok var ben para biriktiririö o zamana kadar extra
4 fanlı mesh kasam var , oyunlarda 2k ultrada yük altında 68 derece görüyorum. Kasamdaki 2 fan arızalanmıştı bir kaç ay 2 fanla soğuttum kasayı , hava akışı azalınca kart fan devrini biraz artırdı tabi ama 72 dereceyi kolay kolay geçmedi.

Top Bottom