Neler Yeni

RTX 4070 Tİ SUPER BİLEŞENLERİN UYUMU

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
Draq123

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Sercan GÖKALP
2. el almak istemiyorum ya malesef o konuda takıntılıyım biraz :/ ve sıvı soğutma olmasını istiyorum garanti etmek için ama muhakkak dediğin gibi daha mantıklı bir hareket olabilir çok bilgim yok çünkü ama işte 2. el işte..
Kardeşim 2. El değil ki sıfır ürün

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Sercan GÖKALP
link atabilir misin facebook hesabım yok çünkü
Ozaman olmaz çünkü direkt modart PC alım satım grubunda var kendisi. Zaten sürekli bu model soğutucudan getirtip satıyor kendisi. Ben kendisşni tanımıyorum bu arada ama sattığını çok gördüm ben de ondan aldım o yüzden dedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Oğuzhan
Ozaman olmaz çünkü direkt modart PC alım satım grubunda var kendisi. Zaten sürekli bu model soğutucudan getirtip satıyor kendisi. Ben kendisşni tanımıyorum bu arada ama sattığını çok gördüm ben de ondan aldım o yüzden dedim
hee o zaman yapamam onu.. Zaten konunun başlarında da yazmıştım görmemişsindir belki ben kendi çalıştığım yerden alacağım için bana iyi bi indirime geliyo tüm parçalar o yüzden ordan almam da benim için daha iyi

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
Draq123
Özelden grubun linkini atabilirmisin

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Sercan GÖKALP
hee o zaman yapamam onu.. Zaten konunun başlarında da yazmıştım görmemişsindir belki ben kendi çalıştığım yerden alacağım için bana iyi bi indirime geliyo tüm parçalar o yüzden ordan almam da benim için daha iyi
Heee onu görmedim kardeşim ozaman iş değişir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özelden grubun linkini atabilirmisin
Attım kardeşim

Top Bottom