Neler Yeni

Rtx 4090+ryzen 9 7950x3D sistem önerisi

Gece_alp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Alper Ceran
Bütçe
200.000
Bütçe olarak 180-200k bandındayım minimum kasa olarak 2gpu+1 cpu ayrı ayrı customa izin verdiği için corsair obsidan a1000d kullanıcam onun dışında full msı bi sistem arıyorum parçaları tek tek alıp toplayabilirim custom sert borulu sıvı soğutma yapıcam hem gpu hem cpu ve olursa 720 yani yan yana 3 fanlı 2 radyatöru tek parca kullanacağım
Monitör olarakda yan yana koyup oval bi setup yapabileceğim kavisli mönitorlerden kullanıcam oyun amaçlı birde orta üste düz monitor koyacağim butce 180k dan keseyi açıcam

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Eren
1000 liralık mouse un konusuna param olsada keşke alsam yazmışsın 200k lık sistem tavsiyesi istiyosun. Yapılır sorun değil de boş yere uğraştırma milleti almayacağın bir şey için.

Gece_alp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Alper Ceran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1000 liralık mouse un konusuna param olsada keşke alsam yazmışsın 200k lık sistem tavsiyesi istiyosun. Yapılır sorun değil de boş yere uğraştırma milleti almayacağın bir şey için.
Pcden anlamayan bi arkadaşım var ekonomik olarak baya üst seviyelerde ama cahil bütçem şu para bulabildigin en baba sistemi bulup getirirmisin dedi bende tamam dedim konu açtım burda

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,578
İsim
kilan embappe
Pcden anlamayan bi arkadaşım var ekonomik olarak baya üst seviyelerde ama cahil bütçem şu para bulabildigin en baba sistemi bulup getirirmisin dedi bende tamam dedim konu açtım burda
PC den anlamayan arkadaşın 200K lık PC de ne yapmayı düşünüyor?

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman
Yalan işi çok hızlı gibi ama bilemedim. 😀

halitxct

80+ Silver
PC den anlamayan arkadaşın 200K lık PC de ne yapmayı düşünüyor?
Ya sanane kardeşim ne yapacaksa yapar seni ne ilgilendiriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe olarak 180-200k bandındayım minimum kasa olarak 2gpu+1 cpu ayrı ayrı customa izin verdiği için corsair obsidan a1000d kullanıcam onun dışında full msı bi sistem arıyorum parçaları tek tek alıp toplayabilirim custom sert borulu sıvı soğutma yapıcam hem gpu hem cpu ve olursa 720 yani yan yana 3 fanlı 2 radyatöru tek parca kullanacağım
Monitör olarakda yan yana koyup oval bi setup yapabileceğim kavisli mönitorlerden kullanıcam oyun amaçlı birde orta üste düz monitor koyacağim butce 180k dan keseyi açıcam
Sabah konuyu bidaha aç yardımcı olurlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

zengin bebesi işte hep parasiyla bisey olabilecegini sanıyor bende sömürüyorum cocugu
Sende ne arkadasindan konusuyon la çocuğun git yüzüne söyle hem yardimci Olcan hemde arkasından konuscan kafaya bak

Top Bottom