Neler Yeni

RTX Açınca Ekran Kartı Zarar Görür mü?

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,781
İsim
emirhan
Zarar görseydi RTX kartlar olmazdı diye düşünüyorum. En fazla ısınır, ondanda pek bir şey olacağını zannetmiyorum. (Çok fazla ısınmaz yani. Net değer bilmiyorum ama zarar vermez.)
ısınır dediğin de 20 derece falan far keder bence

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
haro
knk bence zorlama dikkat çekme çabanı anlıyorum da seni takan yok üzgünüm

Konu boş degil herkes anasının karnından bilgili dogmuyor. Dikkat çekme çabanı anlıyorum ama millete sataşıp boş konu açtın diyerek dikkat çekemezsin. :poop::poop::poop:

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
Konu boş degil herkes anasının karnından bilgili dogmuyor. Dikkat çekme çabanı anlıyorum ama millete sataşıp boş konu açtın diyerek dikkat çekemezsin. :poop::poop::poop:
böyle boş konuyu savunup abilerinin dikkatini çekme çabanı anlıyorum burda kimsenin umrunda değilsin bil istedim

Natsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Emrullah Baykan
boş konu açmış bunu savunman komik
Gayet de güzel bir konu.Mimari hakkında bilgisi yok ve bilmek zorunda değil.Bilgisi olmadığı için sorma ihtiyacı hissetmiş.Yargılamak yerine yardımcı olmaya çalış toxic toxic konuşma.

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
Gayet de güzel bir konu.Mimari hakkında bilgisi yok ve bilmek zorunda değil.Bilgisi olmadığı için sorma ihtiyacı hissetmiş.Yargılamak yerine yardımcı olmaya çalış toxic toxic konuşma.
yav sizi bana sayı ile veriyolar dimi adam resmen yemek yemek zararlı mı diye bi soru sormuş valla çekilmezsiniz bilgi konusu değil bu resmen boş konu madem bilmiyodu o zaman neden aldı diye sorarlar boşsunuz

Thomas Angelo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sorunun telefondaki kamerayı kullansam sorun olurmu dan farkı yok bir şey olmaz sadece ısınır.

Natsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Emrullah Baykan
yav sizi bana sayı ile veriyolar dimi adam resmen yemek yemek zararlı mı diye bi soru sormuş valla çekilmezsiniz bilgi konusu değil bu resmen boş konu madem bilmiyodu o zaman neden aldı diye sorarlar boşsunuz
Ya Allah aşkına recepivedik fanı 15 yaşında ki çocuk gelip bana boşsun diyor.Abicim kim ne isterse onu sorar cevaplamak istemiyorsanda işene bakarsın şaka mısın sen ? Çekilmez olan sensin emziğini vereyim de toksik çeneni kapat tadımı kaçırma benim.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Neden zarar görsün knk :D Sen arabanın klimasını açınca bişe oluyor mu? Sana verilen bir özelliği kullanmış oluyorsun.

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
Uygunsuz dil
Ya Allah aşkına recepivedik fanı 15 yaşında ki çocuk gelip bana boşsun diyor.Abicim kim ne isterse onu sorar cevaplamak istemiyorsanda işene bakarsın şaka mısın sen ? Çekilmez olan sensin emziğini vereyim de toksik çeneni kapat tadımı kaçırma benim.
yapma ya abisine laf da atarmış senin o 30 iq kafan yetmez bana

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
haro
böyle boş konuyu savunup abilerinin dikkatini çekme çabanı anlıyorum burda kimsenin umrunda değilsin bil istedim

Boş konuyu niye savunayım her insan her şeyi bilecek diye bir zorunluluk yok. Adam bilgisizliginden dolayı konu açıp bilgi almaya çalışmış. Yanlış bir şey görmüyorum senide ciddiye almıyorum. Abin, dayın yaşındayım belkide kim bilir yaşın başın kaç abilerine yaranma falan diyorsun. İnsan önce haddini bilecek. Kimseye yaranmaya çalıştıgım yok.

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
Boş konuyu niye savunayım her insan her şeyi bilecek diye bir zorunluluk yok. Adam bilgisizliginden dolayı konu açıp bilgi almaya çalışmış. Yanlış bir şey görmüyorum senide ciddiye almıyorum. Abin, dayın yaşındayım belkide kim bilir yaşın başın kaç abilerine yaranma falan diyorsun. İnsan önce haddini bilecek. Kimseye yaranmaya çalıştıgım yok.
bende diyorum ki o zaman neden araştırmadan almış bunu 2 dk araştırsa çok kolay bi şekilde bulabilir forumu boşa kullanarak değil

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,745
İsim
Toxpox
Milletin soru sorması neden size batıyor?
Forum'un amacı bu değil mi?

Ne kadar basit cevabı olsa da soru sorulmuş.
Bilmemek ne zamandan beri dalga konusu oldu?
Sanki bilmediği konuda bilgilendirmeye çalışıyormuş gibi muamele yapıyorsunuz.

Adamın ne yaptığı sizin haddinize değil.
Forum kurallarına uyduğu sürece istediğini yapabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,162
Üyeler
150,619
Son üye
Cem_G
Top Bottom