Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Rtx3070Ti'Lı Acer Laptop 32,999₺🔥🔥

kerimavrs

80+ Silver
Ürün: https://app.hb.biz/Pylxio9kP4nk

Abdullah reis instadan paylaşmiş görmeyen vardir diye paylaşayim dedim cidden güzel fiyat.👍
Screenshot_2024-01-01-17-00-43-668_com.pozitron.hepsiburada-edit.jpg

ka.dir18

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Kadir Danacı
bu modeli alıp iade ettim dizinizin üstüne koyamazsınız bacağınız yanar bilginizle aşırı sıcak çaşılıyor abdullah hocanın incelemiş olduğu model 17 inç olan modeli onun soğutması daha başarılı bu model aşırı ısınıyor adaptörü de cabası gülle gibi mubarek :D

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Veysel Tunç
bu modeli alıp iade ettim dizinizin üstüne koyamazsınız bacağınız yanar bilginizle aşırı sıcak çaşılıyor abdullah hocanın incelemiş olduğu model 17 inç olan modeli onun soğutması daha başarılı bu model aşırı ısınıyor adaptörü de cabası gülle gibi mubarek :D
17inc modeli 1 kez satıldı kayboldu ortadan bir daha görmedik😂

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Ali
Oyuncu notebook o kadar alıp sattım. Hiç diz üstünde kullanmadım. Ağır ve ısınma gibi durumlardan hep masada kullandım. Sırf bu sebepten kötü diyemeyiz hocam. Zaten uzmanlarda bu şekilde kullanmayın diye uyarıyor.

Adaptör olayına bir şey diyemem. 75W üstü gpularda ister istemez büyüyor. Dell PC kullanırken tecrübe ettim 😁

erkamacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Erkam
Alınır mı? Ekran kalitesi önemli benim için render amaçlı alacağım.

anulniin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İhsan Gül
4060lı laptop mu alınır bu mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erkam Kılınç
Alınır mı? Ekran kalitesi önemli benim için render amaçlı alacağım.
Laptop ekranlarında fazla beklentiye girmemek gerek. Tek slot 16gb ram olması lazım bu modelde yani 32 ye yükseltebilirsin ilerde. Yanına ihdiyacına uygun monitör alırsan işini görecek bir cihaz.

Arkadaşıma aldık 1 aya yakındır kullanıyor herhangi bir olumsuzluk duymadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

4060lı laptop mu alınır bu mu?
Ekran kartı kas gücü olarak 4060 dan daha kabiliyetli bir ekran kartı. Dlss 3 den mahrum kalmak ya da fsr 3 modlu kullanmak sıkıntı olmayacaksa (ki bence makul) gayet alınabilir. Kullanıcı yorumlarını incelemekte fayda var.

erkamacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Erkam
Laptop ekranlarında fazla beklentiye girmemek gerek. Tek slot 16gb ram olması lazım bu modelde yani 32 ye yükseltebilirsin ilerde. Yanına ihdiyacına uygun monitör alırsan işini görecek bir cihaz.

Arkadaşıma aldık 1 aya yakındır kullanıyor herhangi bir olumsuzluk duymadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartı kas gücü olarak 4060 dan daha kabiliyetli bir ekran kartı. Dlss 3 den mahrum kalmak ya da fsr 3 modlu kullanmak sıkıntı olmayacaksa (ki bence makul) gayet alınabilir. Kullanıcı yorumlarını incelemekte fayda var.
Fiyatı nasıl hocam? Kapalım mı sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erkam Kılınç
3070ti ekran kartına göre fiyatının güzel olduğunu düşünüyorum. Piyasaya çok hakim değilim fakat ürünü alan arkadaşıma araştırıp ben önermiştim bu cihazı. Araştırdığım kadarıyla en F/P ürünlerden biri. Tabi almayı düşünüyorsan kesinlikle kendi araştırmanı yapmalısın.

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Alperen Çetin
Aylardır bu fiyatlara düşüyor. 17.3 modeli de bu modeli de çok ısınıyor, ben alıp da iade etmeyen birini görmedim forumda

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
furkan erdogan
Top Bottom