Neler Yeni

rüyalanma engellenebilir mi?

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,215
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

beynimle hakim oluyorum kendime vücudum kendi karar veriyor :uzgunpeepo:
Mesaj otomatik birleştirildi:

5e alarm kursam 4.30da olacak, alarmla alakası yok
Yaş gereği de düşünceleriniz cinselliğe kayıyor doğal olarak fazla düşünmemeye bak gidebilirsen spora git kendine aktivite bul

Rulep

80+ Gold
5e alarm kursam 4.30da olacak, alarmla alakası yok
5.30 başına geldiğini düşünürsek duşa girecen abdest alıp çıkacan 10-15dk yeterli 10 dk saçını yaparsın o gün kahvaltı yapıyorsan da o gün yapmayıver hazırlanır çıkarsın 5.30 alarm kur uyanık kal daha erken olursa hayli hayli yetişirsin

wake up to reality

80+ Silver
5.30 başına geldiğini düşünürsek duşa girecen abdest alıp çıkacan 10-15dk yeterli 10 dk saçını yaparsın o gün kahvaltı yapıyorsan da o gün yapmayıver hazırlanır çıkarsın 5.30 alarm kur uyanık kal daha erken olursa hayli hayli yetişirsin
zaten böyle uğraştırdığı için hiç yaşamama yolu var mı diye sordum, engellemeye yardımcı olan yol varsa sabah sabah sıkıntı çekmeme gerek yok

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,097
İsim
Semih Boran
ara sıra oluyor ve uyandığım an söverek uyanıyorum çünkü kıyafeti temizleme + banyo falan çok üşendiriyo beni
zamansız olunca kötü oluyor, okul sabahı mesela olunca okula gidecegimden gusul alınmıyor,
engellemenin yolu var mı? sevgili forum üyelerinde yaşayan vardır diye sorayım dedim
Allâhumme innî e'ûzu bike minel ihtilâm ve min şerril ahlâm ve min en yetelâ'abe biye'ş şeytânu fil yeqzati vel menâm.

Allah'ım, (uykuda) cunup olmaktan, karmaşık rüyaların şerrinden, uykuda ve uyanıkken şeytanın benimle oynamasından sana sığınırım.
Yatmadan önce bu duayı okuyun. İnşaALLAH rüyalanmazsınız.

wake up to reality

80+ Silver
Allâhumme innî e'ûzu bike minel ihtilâm ve min şerril ahlâm ve min en yetelâ'abe biye'ş şeytânu fil yeqzati vel menâm.

Allah'ım, (uykuda) cunup olmaktan, karmaşık rüyaların şerrinden, uykuda ve uyanıkken şeytanın benimle oynamasından sana sığınırım.
Yatmadan önce bu duayı okuyun. İnşaALLAH rüyalanmazsınız.
3 Kulhu 1 Elham okuyodum olmasın diye bunu da okurum bundan sonra(y)

Yasin Çınar

80+ Bronze
bende de bu sene çok olmaya başladı bana bir de oruç tuttuğum gün sabahı olmuştu o tür zamanlarda çok sıkıntı oluyor çözüm olarak düzenli mast. yapmak gerekiyor herhalde okul başladığından beri öyle yapıyorum o zamandan beri yaşamıyorum.

Top Bottom