Neler Yeni

RX 550 SERİES EKRAN KARTI OVERCLOK

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alp Eray
1723188920398.png
1723188934284.png

Merhaba, ekran kartım bazen drop yaşayabiliyor örnepin mc de shader açtığımda yada roblox da ağır bir oyun oynarken fortnite gibi battle royalelerde ve ben rahatsız oluyorum bu durumdan. ekran kartına bileşenlerime zarar vermeden overclock nasıl yaparım, overclock yaparsam droplarım gidermi enönemlisi güvenli olurmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Erdem Taha GEDİK
Kullanıcı adı buba puroyuz olan birinin böyle bir sorunu yaşamaması lazımdı şaşırdım gerçekten

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Volkan
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Merhaba, ekran kartım bazen drop yaşayabiliyor örnepin mc de shader açtığımda yada roblox da ağır bir oyun oynarken fortnite gibi battle royalelerde ve ben rahatsız oluyorum bu durumdan. ekran kartına bileşenlerime zarar vermeden overclock nasıl yaparım, overclock yaparsam droplarım gidermi enönemlisi güvenli olurmu
sadece yeni kart almalısın bir sıkımlık canı var zaten kartın küçücük sabiyi öldürmek mi istiyorsun

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,107
İsim
Emre siyah
valla benim arkadaş oveclock yapıcam diye yakmıştı rx550 sini dediğin oyunlara bakılırsa bir tık işlemci bazlı oyunlar olduğunu düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ki dropun sebebi 8gb ramdir muhtemelen

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alp Eray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla benim arkadaş oveclock yapıcam diye yakmıştı rx550 sini dediğin oyunlara bakılırsa bir tık işlemci bazlı oyunlar olduğunu düşünüyorum

evet az önce performans test uygulaması indirdim LAN ROBLOX NASIL 8GB RAM HARCAYABİLİR SDFSDFSDFSDF

sadece yeni kart almalısın bir sıkımlık canı var zaten kartın küçücük sabiyi öldürmek mi istiyorsun
öldürmemek için sordum işte sdfgsdfsdf

Kullanıcı adı buba puroyuz olan birinin böyle bir sorunu yaşamaması lazımdı şaşırdım gerçekten
kardeş gizli görevdeyim enayi gibi davranıp buba puro başkanına mesaj gönderiyom

sadece yeni kart
sistem değiştirmeyi düşünüyomda aga tam buldum parayı ya stok bitiyor ya zam geliyor

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Volkan
evet az önce performans test uygulaması indirdim LAN ROBLOX NASIL 8GB RAM HARCAYABİLİR SDFSDFSDFSDF

kardeş gizli görevdeyim enayi gibi davranıp buba puro başkanına mesaj gönderiyom

sistem değiştirmeyi düşünüyomda aga tam buldum parayı ya stok bitiyor ya zam geliyor
o zaman az daha idare et hocam yada bunu da elden çıkar bulduğuna yapış

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alp Eray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

fortnite ve robloxda 8gb harcıyor ama mc de o kadar performans modları kursamda maks 300 alıyorum fps im iyi ama droplar bitmiyor, mc ye verdiğim 6 gb ramin 5 ini harcamasına rağmen

Top Bottom