Neler Yeni

RX 560 ve R3 1200 FPS değerleri

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yahya batu bakaray
Merhaba bir şey merak ediyorum bir sistem satın aldım 2.5k ya ve şuan internete baglayamadigim için test edemedim size soruyorum o yüzden sistem
RX 560
Ryzen 3 1200
4x2 8gb ram
1 TB HDD
B450 anakart

Bu sistem düşük-orta ayarlarda LoL - valo - csgo - apex - ets2 - PUBG ve lost ark FPS değerleri nasıl olur acaba aşağı yukarı 1 ay kadar deneme şansım yok çünkü yardımcı olursanız çok sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba bir şey merak ediyorum bir sistem satın aldım 2.5k ya ve şuan internete baglayamadigim için test edemedim size soruyorum o yüzden sistem
RX 560
Ryzen 3 1200
4x2 8gb ram
1 TB HDD
B450 anakart

Bu sistem düşük-orta ayarlarda LoL - valo - csgo - apex - ets2 - PUBG ve lost ark FPS değerleri nasıl olur acaba aşağı yukarı 1 ay kadar deneme şansım yok çünkü yardımcı olursanız çok sevinirim
YouTube den bakabilirsin diyecek olabilirsiniz fakat yeni videolar yok bu sistemle

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Şu konuda için rahat olsun istediğin oyunlarda düşük ayarlarda da olsa iyi performans alırsın aldığın sistem fiyatına göre çok çok iyi.

Ek olarak Telefonunda internet varsa hotspot ile açıp bilgisayarına bağlayabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,873
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
RX 560
Ryzen 3 1200
4x2 8gb ram
1 TB HDD
B450 anakart

YouTube den bakabilirsin diyecek olabilirsiniz fakat yeni videolar yok bu sistemle
Aynı sistem ben de de var.valorant 200 civarı oluyor CS de aynı .Diğerlerini oynamıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,873
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Teşekkür ederim başka oynadiginiz veya denediginiz oyun var mı varsa değerlerini yazabilir misin çok iyi olur
Ets 2 ultra da oynuyorum kasma hissi yok.Ama truckersmp de adam coklastikca fps düşüyor.

RX 560
Ryzen 3 1200
4x2 8gb ram
1 TB HDD
B450 anakart

Rdr 2 oynuyordum 1080p orta veya düşük olması lazım tam hatırlamıyorum sabit 30fps veriyordu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,643
Üyeler
140,680
Son üye
dodowastaken
Top Bottom