Neler Yeni

RX 570 PSU önerisi

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,113
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Hocam durumu şöyle izah edeyim. Benim işlemcim zaten overclocklu(3.8Ghz) biraz olsun mesaj akışına bakıp cevap verseydiniz görebilirdiniz belki. Ayrıca elimde zaten CM masterbox lite 3.1 kasa var sistem 2 yıllık ben sadece ekran kartını şimdi ekliyorum ve PSU nun yetip yetmeyeceğini sordum. Özellikle de ekstra para harcamak istemiyorum dedim.
Bende söylüyorum 3.8 GHz kaldırmayacaktır. Mümkünse 3.9 GHz veya 4 GHz deneyin.

warrior

80+
Bende söylüyorum 3.8 GHz kaldırmayacaktır. Mümkünse 3.9 GHz veya 4 GHz deneyin.
Ahaha tamam hocam sizin önerilerinize ihtiyacım yok. İşlemci stok haliyle bile darboğaz yapmıyor yapsada çok az siz hala ne saçmalıyorsunuz ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
o işlemci rx 570 rahatça besliyecektir sıkıntı çıkmaz.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,113
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Alınca yazacağım merak etmeyin hocam sizin gibi felaket tellallari çok var ortalıkta.
Ağzını topla sonra bana cevap yazarsın. Çok bilgin var ise konu açma o zaman. İyi forumlar. Hayırlı olsun. Bir sıkıntı çıkmaması dileği ile.

warrior

80+
Ağzını topla sonra bana cevap yazarsın. Çok bilgin var ise konu açma o zaman. İyi forumlar. Hayırlı olsun. Bir sıkıntı çıkmaması dileği ile.
Yeterince bilgim var ama bu forumda benden çok daha bilgili insanlar olduğunu bildiğim için sormuştum yine de teşekkürler.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,113
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Yeterince bilgim var ama bu forumda benden çok daha bilgili insanlar olduğunu bildiğim için sormuştum yine de teşekkürler.
Ama sal beni yeter. Özür dilerim besliyormuş. Fazla hafife almışım işlemciyi. Videolardan ve konulardan baktım şimdi. İyi forumlar.

Shuncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Ramazan Utku Karahüyük
500w yeterli gelecektir

Top Bottom