Neler Yeni

Çözüldü✓ RX 580 termal macun önerisi

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Can inan
Ekran kartının ısınmasından şikayetçiyim. Üstünde 30 gramı 20tl ye alınan bir macun var. Kart 83 dereceyi görüyor. Kaliteli termal macun ve termal ped önerebilecek arkadaşlar varsa gerçekten çok sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler. Çok pahalı olmazsa iyi olur fiyat performans olması tercihimdir

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ekran kartının ısınmasından şikayetçiyim. Üstünde 30 gramı 20tl ye alınan bir macun var. Kart 83 dereceyi görüyor. Kaliteli termal macun ve termal ped önerebilecek arkadaşlar varsa gerçekten çok sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler. Çok pahalı olmazsa iyi olur fiyat performans olması tercihimdir
Mx-6 iyi olabilir.

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Can inan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,125
İsim
Muhammed emin efe
Yani kaliteli bir termal pad ile sana 700 liraya falan patlar. Sen sadece macunu değiştir bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Thermal grizzly hydronaut filan var onlarda iyi mi? acaba bilginiz varmı
Mx-6 iyidir.

Bünyamina

80+ Platinum
Sıcaklık durumları nasıl acaba yükte boşta fan durumu yazabilir misin ? Markası ne ?
Kaç yıllık kart nerede ne için kullanıldı kasanın hava akışı nasıl ?
Kartın temiz mi toz bakımından ?

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Can inan
Sıcaklık durumları nasıl acaba yükte boşta fan durumu yazabilir misin ? Markası ne ?
Kaç yıllık kart nerede ne için kullanıldı kasanın hava akışı nasıl ?
Kartın temiz mi toz bakımından ?
Kart mining çıkması Sapphire nitro modeli. Boşta masaüstünde 40 derece. Kasada egzoz fanı dışı fan yok ve kapalı yerde duruyor. Kartı yeni temizledim toz bakımından sıkıntısı yok. Rdr2 de 83 derece oluyor, voltajı kısıp maksimumda 76 olmasını sağlıyorum, ama nereye kadar böyle kaliteli bir macun alsam fark eder mi? dedim.

Bünyamina

80+ Platinum
Kart mining çıkması Sapphire nitro modeli. Boşta masaüstünde 40 derece. Kasada egzoz fanı dışı fan yok ve kapalı yerde duruyor. Kartı yeni temizledim toz bakımından sıkıntısı yok. Rdr2 de 83 derece oluyor, voltajı kısıp maksimumda 76 olmasını sağlıyorum, ama nereye kadar böyle kaliteli bir macun alsam fark eder mi? dedim.
Bende asus 580 var. Kart yani temiz sayılır. 4 yılı geçti kullanalı macun değişmedim. Kasamın hava akışı oldukça iyi diyebilirim. Ferah bir yerde. Yükte 20 21 derece oda sıcaklığında 76 max görüyor anlık. Full rpm ile dönüyor ekran kartı fanı diyebilirim.
Senin karta göre kıyasladığımda macun değiştiğinde gözle görülür iyileşme alırsın. Ped olayını pek bilmiyorum macundan sonra buna bakabilirsin sıcaklıkta güzel iyileşme yoksa.

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Can inan
Bende asus 580 var. Kart yani temiz sayılır. 4 yılı geçti kullanalı macun değişmedim. Kasamın hava akışı oldukça iyi diyebilirim. Ferah bir yerde. Yükte 20 21 derece oda sıcaklığında 76 max görüyor anlık. Full rpm ile. dönüyor ekran kartı fanı diyebilirim.
Senin karta göre kıyasladığımda macun değiştiğinde gözle görülür iyileşme alırsın. Ped olayını pek bilmiyorum macundan sonra buna bakabilirsin sıcaklıkta güzel iyileşme yoksa.
Mantıksal düşünürsek mx6 mx4 e göre daha iyidir değilmi

Bünyamina

80+ Platinum

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Kemal
Mining kartı diye o sicaklikdadir bende rx6600 var 0 olarak almıştım oyunlarda max65 derece Max oda

Mining kartı diye o sicaklikdadir bende rx6600 var 0 olarak almıştım oyunlarda max65 derece Max oda
Mx4 veya mx6 işe yarar

Bünyamina

80+ Platinum

Mx4 veya mx6 işe yarar
Onun ekran kartının 70 80 arası sıcaklıklarda olması normal denebilir yıllara göre. Üretimde böyle geliyor. Kendi kartınla kıyaslaman saçma.

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Kemal
Onun ekran kartının 70 80 arası sıcaklıklarda olması normal denebilir yıllara göre. Üretimde böyle geliyor. Kendi kartınla kıyaslaman saçma.
Hayır ben mining kartidir diyorum ısınması normal özellikle kıyas yapmıyorum rx ısınır algısı için dedim Bünyamin hocam

Hayır ben mining kartidir diyorum ısınması normal özellikle kıyas yapmıyorum rx ısınır algısı için dedim Bünyamin hocam
Adam 70 derecede çalışıyor dememiş 83 leri görüyor yakında 85 leri de gorur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,758
Üyeler
158,183
Son üye
tusuu00
Top Bottom