Neler Yeni

rx 6500 xt ile gtx 1650 süper veya gtx 1060 6 gb takas etcek varsa hemen gelsın

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,262
İsim
MehmedVII
bugün hemen gelsın takas edıyorum ekran kartını kutusu faturası olacak 1060 ta garantı beklemyıorum içi açılmamış olsun yeter ve mining çıkması olmasın gtx 1650 süperde en az 1 yıl garantı olursa iyi olur
bıktım bu karttan ben forzada da az once çok fena bir drop yedım 120 fps aniden 70 e düştü
Geçmiş olsun. Bence rx 6500xt yeni neslin en kötü kartı. Rx 6400 bile daha stabil çalışıyor. Şu droplara bakın izlerken gözüm ağrıdı

Can...

80+ Platinum
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,262
İsim
MehmedVII
knk valoranttan atıyor her raunt
Mesaj otomatik birleştirildi:

fps sabıtledım azaldı bıraz
FPS sabitleyeceksek bu ekran kartının bir işlevi yok gibi bir şey oluyor yeni neslin en sevemediğim kartı şahsen

Can...

80+ Platinum
FPS sabitleyeceksek bu ekran kartının bir işlevi yok gibi bir şey oluyor yeni neslin en sevemediğim kartı şahsen
knk sabitlemezsem her el atıyor sabıtledım 2 elde bir atıyor oyundan

• Üzgün
Reaksiyonlar: Che_

Zaris

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
SICAK FIRSATLAR
oyun atıyor oyun drop onceden yoktu driver çöktu ıoyıce bişeye sardı

ben de işte onu diyorum anakartınız pci 4 destekliyor mu? desteklemiyorsa eğer rx 6500 piyasadaki en sorunlu kartlardan birisi. alarak hata etmişsiniz.

fakat anakartınız pci 4 destekliyorsa o zaman aslında pek sorun yaşamamanız lazım.

AMD SAVAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Rightclick Tv
İlgilendiği Kategoriler
Game music lore
Ben hep Nvidia alma taraftarıyım bu forumda bu kadar memnun kullanıcı görünce almayı düşünüyordum en iyisi bildiğimden şaşmamakmış

Can...

80+ Platinum
ben de işte onu diyorum anakartınız pci 4 destekliyor mu? desteklemiyorsa eğer rx 6500 piyasadaki en sorunlu kartlardan birisi. alarak hata etmişsiniz.

fakat anakartınız pci 4 destekliyorsa o zaman aslında pek sorun yaşamamanız lazım.
deasteklemıyor

Zaris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
SICAK FIRSATLAR

Can...

80+ Platinum
satıcıyla iletişime geçtim garanti veya iade istedım firmayla iletişime geçtik dendı 15 30 iş günü bişey dedi ama daha kısa surmektedır dedı bakalım cevap beklıyorum garantıye gitcek olmadı idarelık gtx 1050 falan alırım

O halde genel olarak performans düşüklüğünün sebeplerinden birisi budur. 2. elden satıp başka bir karta geçmekte fayda var.
garantiye göndercem drıver çökmelerı var sürekli birde oyunda atıyor durduk yere oldu 4 gündür böyle 3 aylşık kart olmaya olmaya şimdi mi oldu

Zaris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
SICAK FIRSATLAR
satıcıyla iletişime geçtim garanti veya iade istedım firmayla iletişime geçtik dendı 15 30 iş günü bişey dedi ama daha kısa surmektedır dedı bakalım cevap beklıyorum garantıye gitcek olmadı idarelık gtx 1050 falan alırım

garantiye göndercem drıver çökmelerı var sürekli birde oyunda atıyor durduk yere oldu 4 gündür böyle 3 aylşık kart olmaya olmaya şimdi mi oldu

yok tabii başka bir sorunu da vardır mutlaka ama normalde alman gereken fps'i alamazsın, drop yaşarsın oyunda. bu kart pci 3'de en sorunlu çalışan kart. eğer imkan verirlerse başka ekran kartı ile değişim vs. talep et derim.

Can...

80+ Platinum
yok tabii başka bir sorunu da vardır mutlaka ama normalde alman gereken fps'i alamazsın, drop yaşarsın oyunda. bu kart pci 3'de en sorunlu çalışan kart. eğer imkan verirlerse değişim vs. talep et derim.
yok direkt iade olursa iade olmazdı sıfır kapalı kutuda satarım umarım iade olur 4025 tl verdim çünkü yarın 3 ay oluyor alalı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,937
Üyeler
147,798
Son üye
Kiyamet
Top Bottom