Neler Yeni

Çözüldü✓ Rx 6500 xt yi rog gtx 1060 6 gb ile takas etcem(VAZGEÇTİM)

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Yazılım çöktü arka arkaya 3 4 gün Perşembe bişey yaptık forumdaki arkadaşlar la driveri tamamen sildik falan düzeldi gibi ama şimdide valoranttan atiyor sürekli sebepsizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tek derdim o olsa keşke driver çöktü 3 4 kez arka arkaya düzeldi. Dedik bu olay olmadan önce atmayan valorant sürekli atmaya başladı elo maçının ortasında 1v1 kalmışken attı oyundan ve çok sinir etmeye başladı
Hocam bende 6590 XT var cayır cayır oynuyorum cyberpunk oynadım dün 3 saat güzeldi 😁 %100 kullandım kasmadi

Can...

80+ Platinum
Hocam bende 6590 XT var cayır cayır oynuyorum cyberpunk oynadım dün 3 saat güzeldi 😁 %100 kullandım kasmadi
benım amd ile yolum ayrıldı artık ekran kartında daha bulaşmam diğer donanımlar desem hiç sanmıyorum yenı aldıgım ram dısında aynı sıstemde gtx 1050 svardı msı 1 kez drop yemedım

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
benım amd ile yolum ayrıldı artık ekran kartında daha bulaşmam diğer donanımlar desem hiç sanmıyorum yenı aldıgım ram dısında aynı sıstemde gtx 1050 svardı msı 1 kez drop yemedım
Hocam gönderin teknoloji ürünü şans işi size denk gelmiştir

Can...

80+ Platinum
Hocam gönderin teknoloji ürünü şans işi size denk gelmiştir
eylülün ilk haftası üni için şehir dısına gidicem ve bilgisayarı kullanıyorum gondersem 15 20 gun sürcek zaten ondan uğraşmak istemyıorum

Top Bottom